مراسم روز درختکاری در کوی پسران

همزمان با هفته ی درختکاری، مراسم روز درختکاری در کوی پسران دانشگاه تهران، برگزار شد.

۰۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۵ کد : ۷۰۴۷ سلامت
تعداد بازدید:۳۰۰
به گزارش روابط عمومی؛ مراسم روز درختکاری به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری روز یکشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۹۶ با حضور شهردار ناحیه ,۶۴ منطقه ی ۶ شهرداری تهران، جمعی از مسئولین ناحیه، به اتفاق مدیریت خوابگاه های دانشگاه تهران، دانشجویان ساکن خوابگاه ها و کارمندان کوی دانشگاه در محل کوی پسران دانشگاه تهران برگزار شد.
همزمان با هفته ی درختکاری، مراسم روز درختکاری در کوی پسران دانشگاه تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ مراسم روز درختکاری به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری روز یکشنبه مورخ ۲۰/‏۱۲/‏۹۶‬ با حضور شهردار ناحیه ,۶۴ منطقه ی ۶ شهرداری تهران، جمعی از مسئولین ناحیه، به اتفاق مدیریت خوابگاه های دانشگاه تهران، دانشجویان ساکن خوابگاه ها و کارمندان کوی دانشگاه در محل کوی پسران دانشگاه تهران برگزار شد.

گفتنی است هدف از کاشت درختان توسعه فضای سبز و سعی و تلاش در حفظ، توسعه طراوت و سرسبزی طبیعت است. در این مراسم تعداد ۱۸ اصله نهال مرکبات توسط دانشجویان و مسولین دانشگاه، کاشته شد.

همچنین در ادامه ی مراسم، از محل احداث باغ پرندگان واقع در کوی پسران دانشگاه، بازدید به عمل آمد و مسئولین به بحث و تبادل نظر در خصوص شیوه ی اجرای طرح، پرداختند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.