افزایش ظرفیت خوابگاه ۲۵۰ نفره

۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۶ کد : ۱۲۲۵۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۲۶۰
دکتر حبیبا معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران، در جلسه کمیته فنی ساخت خوابگاه ۲۵۰ نفره در روز یکشنبه ۹۹/۰۵/۱۹ در کوی دانشگاه تهران شرکت نمودند.

دومین جلسه کمیته فنی ساخت خوابگاه ۲۵۰ نفره در روز یکشنبه ۹۹/۰۵/۱۹ با حضور جناب دکتر حبیبا معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران در دفتر مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران برگزار شد. در این جلسه موضوع افزایش ظرفیت خوابگاه جدید مطرح و با توجه به نظرات کارشناسی و فنی با تغییر کاربری بخشی از ساختمان مذکور و ایجاد ۱۰ سویت جدید با ظرفیت ۴۰ نفر موافقت شد.
در این کمیته فنی که جناب آقای دکتر شکرچی زاده مدیر عامل بنیاد جمالزاده، مدیر اجرایی و ناظرین طرح نیز حضور داشتند درباره سایر موارد فنی بحث و گفتگو شد. گفتنی است، جلسات کمیته فنی هر هفته روزهای یک شنبه در کوی دانشگاه تهران برگزار می‌گردد.
در پایان جلسه دکتر حبیبا ضمن بازدید از پروژه، فرآیند انجام کار و تجهیزات خریداری شده جهت تکمیل پروژه را ملاحظه و ارزیابی نمودند. شایان ذکر دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران در این بازدید؛ دکتر حبیبا را همراهی کردند.

کلید واژه ها: دکتر حبیبا کمیته فنی دانشگاه تهران کوی دانشگاه بنیاد جمالزاده خوابگاه 290 نفره خوابگاه جدید 250 نفره


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.