بازدید معاون دانشجویی دانشگاه تهران از کوی دانشگاه

۰۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۵ کد : ۹۸۵۵ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۸۱
بازدید معاون دانشجویی دانشگاه تهران از کوی دانشگاه به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، آقای دکتر حبیبا معاون محترم دانشجویی دانشگاه روزدوشنبه ۸ مهر ماه سال جاری ازخوابگاه های دانشجویی پسران خوابگاه های دانشگاه تهران بازدید نمودند. در این بازدید معاون دانشگاه از نزدیک از روند پروژه در حال ساخت درمانگاه جدید کوی وخوابگاه در حال ساخت ۲۵۰ نفره دانشجویی را مشاهده و گزارش پیشرفت کار را از مسئولین اداره کل خوابگاه ها استماع نمودند .

بازدید معاون دانشجویی دانشگاه تهران از کوی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌ها، آقای دکتر حبیبا معاون محترم دانشجویی دانشگاه روزدوشنبه ۸ مهر ماه سال جاری ازخوابگاه های دانشجویی پسران خوابگاه‌های دانشگاه تهران بازدید نمودند.

در این بازدید معاون دانشگاه از نزدیک از روند پروژه در حال ساخت درمانگاه جدید کوی وخوابگاه در حال ساخت ۲۵۰ نفره دانشجویی را مشاهده و گزارش پیشرفت کار را از مسئولین اداره کل خوابگاه‌ها استماع نمودند.

در ادامه ایشان از سلف مرکزی کوی، پرشیکا بازدید بعمل آمد.

در این بازدید آقای دکتر اسماعیلی مدیر کل، آقای رنجبر معاون اداری و مالی و آقای باقری معاون دانشجویی اداره کل خوابگاه‌ها ایشان را همراهی نمودند.

 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.