نشست دانشجویان کرمانی کوی پسران با نمایندگان مجلس کرمان

نشست دانشجویان کرمانی کوی پسران با نمایندگان مجلس کرمان

۰۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰ کد : ۷۰۶۳ فرهنگی
تعداد بازدید:۳۶۴
نشست دانشجویان کرمانی کوی پسران با نمایندگان مجلس کرمان در تاریخ ۲۴/۲/۹۷ دوشنبه، ساعت۱۷ الی ۲۰ در سالن شهید مفتح کتابخانه کوی برگزار شد.
نشست دانشجویان کرمانی کوی پسران با نمایندگان مجلس کرمان

نشست دانشجویان کرمانی کوی پسران با نمایندگان مجلس کرمان در تاریخ ۲۴/‏۰۲/‏۹۷‬ دوشنبه، ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن شهید مفتح کتابخانه کوی برگزار شد. نمایندگان مجلسی که حضور داشتند جناب دکتر بختیاری نماینده مردم بافت و رابر، جناب دکتر طالبی نژاد نماینده جیرفت، جناب دکتر حمزه ای نماینده کهنوج و قلعه سر و جناب دکتر حسن پور نماینده مردم سیرجان و برد سیر بودند. این مراسم را مجمع علمی توسعه و پیشرفت استان کرمان که توسط دانشجویان کرمانی تاسیس شده است برگزار کردند. این مراسم در ایتدا با تلاوت قرآن آغاز و در ادامه با صحبت های نمایندگان دانشجویان ادامه یافت و هدف از برپایی این مجمع را انجام تحقیقات علمی در زمینه های که استان کرمان برای پیشرفت به آن نیاز دارد اشاره کردند. در ادامه هر کدام از نمایندگان به مشکلات و مسائل استان کرمان و همچنین کشور پرداختند و به این مجمع قول همکاری و حمایت را دادند. بعد از صحبت نمایندگان فرصت به اندکی از دانشجویان رسید تا بتوانند درد دل های و مشکلات را برای نمایندگان خود بازگو کنند، و همچنین سوال هایی هم نیز از نمایندگان پرسیده شد که نمایندگان به آنها پاسخ دادند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.