گزارش ورزشی سه شنبه هفته خوابگاهها کوی پسران

گزارش ورزشی سه شنبه هفته خوابگاهها کوی پسران

۰۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۷ کد : ۷۰۵۵ ورزشی
تعداد بازدید:۲۴۷
غرفه تربیت بدنی که به مناسبت هفته خوابگاه­ها در خیابان اصلی کوی پسران مستقر شده، جهت مشارکت بیشتر دانشجویان به انجام فعالیت­های بدنی، روز سه شنبه تاریخ ۲۵/۰۲/۹۷ اقدام به برگزاری مسابقات پنالتی گل کوچک و فوتبالدستی نمود..
گزارش ورزشی سه شنبه هفته خوابگاهها کوی پسران

غرفه تربیت بدنی که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در خیابان اصلی کوی پسران مستقر شده، جهت مشارکت بیشتر دانشجویان به انجام فعالیت‌های بدنی، روز سه شنبه تاریخ ۲۵/‏۰۲/‏۹۷‬ اقدام به برگزاری مسابقات پنالتی گل کوچک و فوتبالدستی نمود، که با استقبال خوبی همراه شد و ۱۱۵ تن از دانشجویان ساکن کوی پسران در این مسابقه شرکت کردند و در پایان این رقابت‌ها که با شور و نشاط خوبی همراه بود، به ۵۰ ورزشکار برتر جوایزی اهدا گردید.

غرفه تربیت بدنی که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در خیابان اصلی کوی پسران مستقر شده، جهت مشارکت بیشتر دانشجویان به انجام فعالیت های بدنی، روز سه شنبه تاریخ ۲۵/‏۰۲/‏۹۷‬ اقدام به برگزاری مسابقات پرتاب توپ تنیس خاکی نمود، که با استقبال خوبی همراه شد و ۴۰ تن از دانشجویان ساکن کوی پسران در این مسابقه شرکت کردند و در پایان این رقابت‌ها که با شور و نشاط خوبی همراه بود.

مسابقات دارت هم خوابگاه رودکی (سطح شهر) با شرکت ۲۶ تن از دانشجویان ساکن خوابگاه های سطح شهربه صورت حذفی برگزار گردید و در پایان این رقابت‌ها که با زیبایی خاصی انجام گردید

مسابقات فوتبال‌دستی دوبل درخوابگاه رودکی (سطح شهر) با شرکت ۲۸ تن از دانشجویان ساکن خوابگاه سطح شهر به صورت دوره‌ای برگزار گردید.

مسابقه مهارت در زدن سرویس والیبال که به مناسبت هفته خوابگاه‌ها در سالن ۱۶ آذر (۱) با شرکت ۱۵ تن از دانشجویان ساکن کوی پسران به صورت 


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.