فراخوان ثبت‌نام برای شرکت در رویداد پنجشنبه بازار در خوابگاه‌های دانشگاه تهران (هفته سوّم)

۰۳ خرداد ۱۴۰۲ | ۰۱:۱۶ کد : ۳۴۶۶۶ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۸
هفته سوّم پنجشنبه بازار در خوابگاه‌های دانشگاه تهران برای عرضه خدمات علمی فرهنگی، کتاب، تولیدات دانشجویی، صنایع دستی و هنری، سوغات شهرها، غذا و مواد خوراکی دانشجویان راه‌اندازی می‌شود.

فراخوان واگذاری غرفه‌ برای

پنجشنبه بازار در خوابگاه‌های دانشگاه تهران (هفته سوّم)

عرضه خدمات علمی فرهنگی، کتاب، تولیدات دانشجویی، صنایع دستی و هنری، سوغات شهرها، غذا و مواد خوراکی

 

اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران با هدف حمایت از تولیدات دانشجویی، پنج‌شنبه بازار را برای عرضه خدمات علمی فرهنگی، کتاب، تولیدات دانشجویی، صنایع دستی و هنری، سوغات شهرها، غذا و مواد خوراکی در مجمتع‌های خوابگاهی کوی پسران، فاطمیه و چمران در روز پنج‌شنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌کند. دانشجویان خوابگاهی علاقه‌مند برای شرکت در این رویداد می‌توانند حداکثر تا ساعت ۱۲ روز پنج‌شنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به سامانه kooy.ut.ac.ir درخواست خود را ثبت کنند. بدیهی است درخواست‌ها توسط اداره کل امور خوابگاه‌ها بررسی و نسبت به اختصاص فضای مورد نیاز در غرفه‌ها اقدام خواهد شد.

 

مکان غرفه‌ها:
مجتمع‌های خوابگاهی کوی پسران، دخترانه فاطمیه و چمران

چگونگی ثبت‌نام برای شرکت در رویداد:

متقاضیان غرفه حداکثر تا ساعت ۱۲ پایان روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا از طریق پیوند زیر فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

 


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.