فراخوان ثبت‌نام در چهارمین جلسه کمپ رهیاب، حال خوب در زندگی دانشجویی «ویژه دختران خوابگاهی دانشگاه تهران»

۰۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۷ کد : ۳۴۲۴۶ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۷۴
مرکز مطالعات زنان و خانواده دانشگاه تهران با همکاری اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران و با حمایت بنیاد نیکوکاری احسان و راهبری موسسه مه‌نو و خانه خلاق و نوآوری ترمه، چهارمین کمپ رهیاب؛ حال خوب در زندگی دانشجویی «ویژه دختران خوابگاهی دانشگاه تهران» را برگزار می‌کند.

به گزارش اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران؛ مرکز مطالعات زنان و خانواده دانشگاه تهران با همکاری اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران و با حمایت بنیاد نیکوکاری احسان و راهبری موسسه مه‌نو و خانه خلاق و نوآوری ترمه، با بهره‌گیری از اساتید مجرب و متخصص، چهارمین جلسه از کمپ رهیاب؛ حال خوب در زندگی دانشجویی «ویژه دختران خوابگاهی دانشگاه تهران» را از بهمن ماه جاری برگزار می‌کند.

رئوس برنامه‌های این کمپ آموزشی و اردویی برگزاری کارگاه‌های خودآگاهی، آزمون‌های خودشناسی، تفکر خلاق و انتقادی، تاب‌آوری و ایمن‌سازی، مهارت‌های ارتباط مؤثر، نشخوارهای فکری، مقابله با افسردگی، مهارت‌های حل مسأله و تصمیم‌گیری، هوش هیجانی و کنترل خشم و مسابقه آشپزی است که به صورت مهارتی و اجتماع‌محور، بازی‌وار و مبتنی بر مشارکت جمعی اجرا می‌شود؛ که نقش بسیار مهم و ارزنده‌ای را در توان‌افزایی و افزایش اشتغال‌پذیری دانشجویان ایفا می‌کند.

دانشجویان مجتمع‌های خوابگاهی فاطمیه، شهیدچمران، کیانوری و ۱۳ آبان می‌توانند با کلیک بر روی لینک ثبت‌نام زیر حداکثر تا ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ ثبت‌نام کنند.

زمان و محل برگزاری سومین جلسه از کمپ روز پنج‌شنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ در مجتمع شهردخت شهرداری منطقه ۶ خواهد بود.

«سرویس رفت و برگشت از خوابگاه‌های دانشجویان به مقصد شهردخت و بالعکس برقرار است.»

 

موضوع کمپ:
هوش هیجانی و کنترل خشم
خانم لیلا نوحی طهرانی

 

 


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.