همکاری بین اداره کل امور خوابگاه‌ها و شهرداری منطقه شش تهران

۲۶ آبان ۱۴۰۱ | ۲۳:۲۷ کد : ۳۱۴۵۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۲
زمینه‌های همکاری مشترک بین معاونت دانشجویی و اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه و شهرداری منطقه ۶ تهران در جلسه‌ای با حضور مسئولین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران، روز دوشنبه 23 آذر ماه 1401، دکتر علیرضا وجهی، معاون دانشجویی و دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران در جلسه‌ای با حضور مهندس رضا محمدی، شهردار منطقه شش تهران، به بحث و بررسی زمینه‌های مشترک همکاری بین دانشگاه تهران و شهرداری تهران پرداختند.

در این نشست که به منظور گسترش تعاملات هر چه بیشتر دو مجموعه برگزار شد، معاون دانشجویی دانشگاه، به معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران و فضاهای موجود پرداخت و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری مشترک با شهرداری اعلام نمود.

در ادامه مهندس محمدی، شهردار منطقه شش تهران نیز با اشاره به برخی زمینه‌های کاری مشترک، در خصوص ایجاد خانه‌های خلاقیت، تفکیک زباله از مبدأ، امکان استفاده از ظرفیت‌های ورزشی و تفریحی شهرداری توسط دانشجویان خانم، برگزاری جشنواره‌ها و گردش‌های علمی ابراز همکاری نمود.

همچنین دکتر زارع چاهوکی، مدیرکل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران ضمن تشریح ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشجویان و بیان نیازهای حوزه خوابگاه‌ها، ابراز امیدواری کرد که با بهره‌مندی از امکانات شهرداری بتوانیم در خدمات رفاهی و فرهنگی به دانشجویان خوابگاهی را ارتقا دهیم.

در پایان این نشست طرفین درخصوص انعقاد تفاهم‌نامه همکاری به توافق رسیدند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.