در آغاز سال تحصیلی جدید؛

رئیس دانشگاه تهران از خوابگاه‌های دانشجویی بازدید کرد

۰۵ مهر ۱۴۰۱ | ۲۲:۳۸ کد : ۳۰۷۵۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۸۱
دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران به همراه معاون دانشجویی و مدیران خوابگاه‌ها و جمعی از مسئولین دانشگاه، در آغاز سال تحصیلی جدید از خوابگاه‌ها و رستوران دانشجویی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه‌ها، روز دوشنبه و سه‌شنبه ۴ و ۵ مهرماه جاری، رئیس دانشگاه تهران و مسئولین همراه، ضمن بازدید از رستوران مجتمع کوی دانشگاه و خوابگاه دانشجویی قدس۳ در دیداری صمیمی با دانشجویان از نزدیک در روند مشکلات آنها قرار گرفتند.

در این بازدید، دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه و هیأت همراه، ضمن ارزیابی روند خدمات‌رسانی به دانشجویان در خوابگاه‌ها و دستوران دانشجویی، از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی خوابگاه‌ها و روند ثبت‌نام متقاضیان اسکان قرار گرفتند.

در ادامه، دانشجویان به بیان نظرات، پییشنهادهای خود در خصوص ارائه خدمات رفاهی پرداختند و رئیس دانشگاه، ضمن استقبال از پیشنهادها و نقطه نظرات دانشجویان، بر تلاش جدی برای بهبود وضعیت رفاهی و آسایش دانشجویان تأکید نمودند و رسیدگی به مشکلات آنان را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیریت دانشگاه عنوان کردند.

گفتنی است فرآیند ثبت‌نام متقاضیان اسکان در خوابگاه‌های دانشگاه در شهر تهران، از بیست و چهارم شهریورماه و طبق برنامه زمان‌بندی اعلام شده بر اساس مقطع تحصیلی و سال ورودی دانشجویان آغاز شده و تا ششم مهرماه به اتمام می‌رسد.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.