پیام تبریک معاون دانشجویی دانشگاه تهران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۱ کد : ۳۰۶۳۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۶۹
دکتر علیرضا وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در پیامی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت.

 

بار دیگر فصل مهر؛ بهار دانایی و توانایی از راه می‌رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان علم و معرفت ورق می‌خورد و دروازه‌های آسمانی بینش و دانایی به روی هزاران دانش‌پژوه آغوش می‌گشایند. در آغاز ماه مهر و سال تحصیلی جدید، جوشش دوباره‌ای در مسیر پیشرفت علمی و تعالی فردی و اجتماعی آغاز می‎شود. در این میان؛ دانشگاه‌ها، بهترین مکان برای تعلیم و تربیت انسان‌های متعهد و متخصص هستند و نقش مهمی در توسعه علمی و فرهنگی جامعه دارند.
تقارن باشکوه آغاز فصل علم و معرفت با ایام اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس یکی از نقاط عطف جامعه ماست و درس‌های این وقایع می‌تواند کامل‌ترین مدرسه و دانشگاه برای کسانی باشد که جویای کشف و کسب آموزه‌های عمیق انسانی، معرفتی و الهی هستند. همزمانی این مناسبت‌های مهم می‌تواند این مفهوم را داشته باشد که ما می‌توانیم با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای علم و دانش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله‌های رفیع بهروزی، پیروزی و کامیابی را فتح کرده و با گام‌های مصمم و استوار آغازگر بهار اندیشه و دانایی باشیم.
اینجانب ضمن پاسداشت اربعین حسینی و هفته شکوهمند «دفاع مقدس»، آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین تعلیم و تربیت را به جامعه دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه تهران صمیمانه تبریک می‌گویم و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی و اخلاقی توام با موفقیت، بهروزی، سلامتی و سعادت را خواهانم.

علیرضا وجهی
معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی

 


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.