اطلاعیه شماره ۳- ثبت‌نام غیرحضوری دانشجویان روزانه غیربومی مقطع کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۱ دانشگاه تهران برای سکونت در خوابگاه‌های دانشجویی

۱۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۲۳ کد : ۳۰۴۸۶ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۹۲۵۹
ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به پذیرفته‌شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به اطلاع می‌رساند، در صورت دارا بودن شرایط زیر از ساعت ۱۲ نوزدهم شهریور تا ساعت ۲۲ بیست و یکم شهریورماه جاری می‌توانند با مراجعه به سامانه اسکان خوابگاه‌های دانشگاه تهران به آدرس http://ems.ut.ac.ir نسبت به ثبت‌نام برای خوابگاه اقدام کنند:
  • دانشجوی روزانه غیربومی دانشگاه تهران به جز پذیرفته‌شدگان دانشکده‌های فنی فومن، کاسپین (چوکا)، ابوریحان، دانشکدگان فارابی (قم) و کشاورزی و منابع طبیعی که این گروه صرفاً در خوابگاه‌های واحدهای پذیرش شده امکان اسکان را خواهند داشت و تاریخ ثبت‌نام از سوی هر کدام از این واحدها اعلام خواهد شد.
  • تزریق حداقل 2 دوز واکسن کرونا

  • ثبت‌نام آموزشی و اخذ واحدهای درسی

 

نکات مهم قابل توجه  :

1- ثبت‌نام دانشجویان فقط به‌صورت اینترنتی بوده و پذیرش حضوری نخواهد بود. کلیه مراحل ثبت‌نام، پرداخت ودیعه و اجاره‌بها با مرورگر Internet Explorer نسخه 10 به بالا انجام شود. برای اطمینان از اتصال سامانه به دیگر سامانه‌های مرتبط توصیه می‌شود از پرداخت بین ساعت 23 الی 1 بامداد خودداری کنید.

2- دانشجویان خوابگاهی، لازم است بعد از ورود به سامانه خوابگاه به آدرس ems.ut.ac.ir و انجام مراحل درخواست خوابگاه، پس از تعیین اتاق نسبت به دو پرداخت زیر اقدام کنند:

2-1- پرداخت ودیعه خوابگاهی (یک بار برای کل ترم‌های سکونت مجاز)

2-2- پرداخت هزینه اجاره بهای اتاق برحسب مبلغ تعیین شده از طرف صندوق رفاه برای یک نیمسال تحصیلی

(بدیهی است در صورت عدم پرداخت ودیعه و اجاره‌بها تا تاریخ 25 شهریور ماه 1401 شده سکونت شما لغو خواهد شد)

3- تخصیص خوابگاه به صورت یک نیمسال کامل می‌باشد، لذا در صورت انصراف و تخلیه زود هنگام، با توجه به اینکه پرداخت مستقیم به حساب صندوق رفاه دانشجویان خواهد بود، امکان عودت اجاره بهاء پرداختی میسر نمی‌باشد یا در صورت عدم پرداخت بدهکار خواهد شد.

4- در صورتی‌که دانشجویی بعد از زمان حذف اضافه به هر دلیلی شاغل به تحصیل در نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401 (مرخصی تحصیلی، حذف ترم و...) شناخته نشود، اسکان بدون عودت مبلغ اجاره خوابگاه لغو خواهد داشت.
5- در صورتی‌که عدم حضور دانشجویی پس از رزرو خوابگاه محرز شود، علاوه بر لغو سکونت خوابگاه و عدم عودت مبلغ اجاره‌بها، دانشجوی خاطی در ترم‌های آتی نیز مجاز به اسکان در خوابگاه نخواهد بود.

6- عدم مراجعه دانشجویان برای ثبت‌نام در تاریخ‌های ذکر شده به سامانه به‌منزله انصراف از خوابگاه می‌باشد و مدیریت خوابگاه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اسکان دانشجویان نخواهد داشت.

7- زمان بازگشایی خوابگاه‌ها در نیم‌سال اول تحصیلی 1402-1401 از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 27 شهریور 1401 خواهد بود؛ لذا دانشجویانی که اسکان اینترنتی آنها تأیید شده است، برای دریافت کلید اتاق می‌توانند از تاریخ مذکور به واحد کلیدسازی مجتمع خوابگاهی خود مراجعه نمایند.

یادآوری مهم: با توجه به حضور دانشجویان ساکن ترم تابستان، توصیه می‌گردد قبل از تاریخ 27 شهریور 1401 مراجعه نداشته باشید.

8- دانشجویان عزیز در نظر داشته باشند با توجه به مصوبه وزرات بهداشت و درمان، خوابگاه از ارائه هرگونه لوازم شخصی از جمله (تشک، پتو، ملحفه، بالش، ظروف و...) معذور خواهد بود و این وسایل باید از سوی دانشجو تأمین شود.

 

وب‌سایت اداره کل امور خوابگاه‌ها: https://kooy.ut.ac.ir

سامانه اسکان خوابگاه‌های دانشگاه تهران: http://ems.ut.ac.ir

 

شماره تلفن‌های ضروری برای کسب اطلاعات بیشتر :

پذیرش خوابگاه پسران: 14– 82095611

پذیرش خوابگاه دختران : 88013701

انفورماتیک خوابگاه: 88010708 – 82095512


 

اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران


( ۷۳ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.