جشن «ایستگاه کبوترانه» به مناسبت میلاد پر نور حضرت امام رضا(ع) و مزین به پرچم گنبد حرم رضوی برگزار شد

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۱:۲۵ کد : ۲۸۷۱۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۳
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کوی دانشگاه، جشن میلاد پر نور حضرت امام رضا(ع) با عنوان ایستگاه کبوترانه روز یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ در محوطه خوابگاه شهید چمران برگزار شد.

جشن میلاد پر نور حضرت امام رضا(ع) با عنوان ایستگاه کبوترانه در ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ در محوطه خوابگاه شهید چمران از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کوی دانشگاه برگزار گردید.

این جشن ایستگاهی که مزین به پرچم گنبد حرم رضوی بود؛ با برنامه‌هایی همچون پخش کلیپ و آهنگ، سخنرانی کوتاه پاتوق‌های دورهمی و اجرای چندین مسابقه شعرخوانی و پذیرایی و اهدای هدیه همراه بود. 

این برنامه با استقبال گرمی از سوی دانشجویان مواجه شد و شرکت کنندگان خواستار استمرار این قبیل برنامه‌های شاد و پرمحتوا بودند.

گفتنی هست معاونت دانشجویی دانشگاه جناب آقای دکتر وجهی به همراه معاونین خوابگاه حضور داشتند که ضمن حضور در خوابگاه و جمع دانشجویان، از این ایستگاه دیدن کردند.

در پایان از همکاری هیئت دانشجویی محبین المهدی (عج) بسیج دانشجویی خوابگاه و کادر خدمات و اداری محترم خوابگاه و سایر دانشجویانی که در اجرای این برنامه یاری نمودند تقدیر و تشکر شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.