به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر؛

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با خانواده شهید محمد اسفندیاری دیدار کرد

۰۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۷ کد : ۲۸۰۱۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۰۹
دکتر علیرضا وجهی، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و در تکریم مقام شامخ شهیدان، با حضور در منزل شهید محمد اسفندیاری با خانواده این شهید دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌ها، دکتر وجهی معاون دانشگاه و مسئولان اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران با حضور در منزل شهید اسفندیاری، با همسر، فرزند و نوه ایشان دیدار نموده و یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشتند.

در این نشست صمیمانه و سرشار از معنویت ابتدا همسر شهید اسفندیاری ضمن روایت خاطراتی بسیار آموزنده و تاثیرگذار از این شهید گرانقدر، بخش‌هایی از سجایای اخلاقی ایشان را بر شمردند. 

در ادامه، حجت‌الاسلام و المسلمین سلیمانی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه‌های دانشگاه تهران طی سخنان کوتاهی ضمن تاکید بر ضرورت نشر آثار شهدا افزودند: شهدا همیشه زنده‌اند و لازم است که یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم تا چراغ راه ما و آیندگان باشند.

در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه‌های دانشگاه تهران، لاله کوه‌بر معاون دانشجویی، حسین رضایی معاون فرهنگی، محب‌خزائی کارشناس مسئول فرهنگی، خانم هلاکو کارشناس فرهنگی و نمایندگان بسیج دانشجویی خواهران، دکتر وجهی معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه را همراهی می‌کردند.

«شهید محمد اسفندیاری از جمله شهدای هشت سال دفاع مقدس بود که در روز سوم خرداد ماه 1361 مجروح و به شهادت رسید. پیکر این شهید والامقام پس از ده سال در سال 1371 تشییع و به خاک سپرده شد.»


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.