همزمان با هفته خوابگاه‌ها؛

رئیس فراکسیون مجلس شورای اسلامی از خوابگاه چمران دانشگاه تهران بازدید کرد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۵ کد : ۲۷۷۹۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۲
به مناسبت هفته گرامی‌داشت خوابگاه‌های دانشجویی، خانم دکتر سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران و پژوهشگر محیط زیست و عضو فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی، عصر روز ۲۵ام اردیبهشت، میهمان دانشجویان خوابگاه دخترانه چمران بود.

خانم دکتر رفیعی به اتفاق جمعی از مسئولین خوابگاه‌ها و مرکز مشاوره دانشگاه تهران از غرفه‌های برپایی به مناسب هفته خوابگا‌ه‌ها دیدن کردند.

در بازدید از غرفه امور فرهنگی خوابگاه چمران با تاکید بر سیاست‌های دانشگاه تهران در راستای حفاظت از محیط زیست و شعار دانشگاه سبز، توضیحاتی در رابطه با فعالیت‌های تفکیک زباله، بازیافت و پرورش گیاهان خدمت ایشان ارائه شد.

وی، ضمن ابراز خرسندی و رضایت از این روند، پیشنهادات و نظرات خود را برای ادامه هرچه بهتر این فعالیت‌ها بیان کرد.

در ادامه از دیگر غرفه‌های کارآفرینی، واحد مشاوره، بسیج دانشجویی بازدید و در هیئت نمایندگی نهاد رهبری از ایشان پذیرایی شد.

دکتر رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست و عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از ساختمان‌های اتاق ساکنین خوابگاه بازدید و جهت بهبود، تجهیز و ارتقای سطح اتاق‌ها قول همراهی و مساعدت داد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.