مسابقات ورزشی ماه مبارک رمضان خوابگاه‌های دختران در ماه مبارک رمضان برگزار شد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰ کد : ۲۷۴۰۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۴
به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، مسابقات طناب‌زنی، شوت بسکتبال، گل کوچک، پرتاب توپ در سبد در خوابگاه‌های دختران در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

این مسابقات با حضور پرشور دانشجویان در سالن ورزشی الزهرا شهید چمران و زمین چمن خوابگاه فاطمیه و به سرپرستی خانم دکتر منصوری برگزار شد و به نفرات اول تا سوم  مسابقات جوایز نقدی اهدا گردید.

مسابقه طناب زنی در تاریخ 5 اردیبهشت ماه در زمین چمن خوابگاه فاطمیه برگزار گردید.

در این مسابقه 60 شرکت کننده به رقابت با هم پرداختند که در نهایت خانم شیما کلهر موفق با رکورد 170 بار در 60 ثانیه موفق به کسب مقام اول شد و به ترتیب خانم‌ها حسنا همایون و هانیه بهنام نفرات دوم تا سوم این مسابقه شدند.

 

مسابقه گل کوچک در تاریخ 7 اردیهبشت ماه در زمین چمن خوابگاه فاطمیه برگزار شد.

در این مسابقه 20 نفر شرکت کننده به رقابت پرداختند و با سه پرتاب، یک پرتاب مستقیم و دو پرتاب از کنار برگزار شد، شرکت‌کنندگان با امتیاز مساوی به تکرار مجدد ضربات پرداختند و نهایتا نفرات اول تا سوم مشخص شدند.
برندگان مسابقه خانم ووریشه محمودیان به عنوان نفر اول و خانم‌ها زهرا نوری و زهرا مهمان‌پور به ترتیب مقام دوم تا سوم را از آن خود کردند.

 

مسابقه شوت بسکتبال در تاریخ  6 اردیبهشت ماه در سالن ورزشی الزهرا خوابگاه شهید چمران برگزار شد.

مسابقه پرتاب توپ به داخل حلقه بسکتبال، در ابتدا شش نقطه در جهات مختلف،که هر کدام دارای 2 امتیاز و یک نقطه داری 3 امتیاز تعیین شد
که بازیکنان با قرار گرفتن بر روی نقاط مشخص توپ را به سمت سبد پرتاب می‌کردند و کسانی که موفق به کسب بیشترین امتیاز می‌شدند به عنوان نفرات برتر شناخته می‌شدند و در صورت برابر بودن امتیازات هر کدام از افراد یک پرتاب اضافه انجام می‌دادند تا زمانی که برنده مشخص شود.

در این مسابقه 45 شرکت کننده حضور داشتند که خانم فاطمه بذگری مقام اول را کسب کرد و خانم‌ها زینب همتی و ریحانه بوستانی مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

و مسابقه پرتاب توپ در سبد در سالن ورزشی الزهرا (س) خوابگاه شهید چمران در تاریخ 8 اردیبهشت ماه برگزار شد که با استقبال تعداد زیادی از دانشجویان مواجه شد.

در این مسابقه دانشجویان می‌بایست در فاصله و تعداد پرتاب‌های تعیین شده توپ را به داخل سبد پرتاب می‌نمودندکه سه رکورد برتر به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند.

تعداد دانشجویان شرکت کننده در این مسابقه حدود 50 نفر شرکت کردند که در نهایت خانم مهلا رضایی مقام اول را کسب کرد و خانم‌ها ثنا غیور و منیره سادات حسینی مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.