دیدار معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران با مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۲:۵۱ کد : ۲۷۱۶۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۸۸
در دیدار معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران با مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای استان، بر توسعه تعاملات، همکاری‌های دو جانبه و استفاده از ظرفیت طرفین در راستای توسعه مهارت‌آموزی گفتگو و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه، دیدار معاون دانشگاه و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران با مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، روز سه‌شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱، در راستای توسعه مهارت‌آموزی در مجتع کوی پسران برگزار شد.

در این جلسه، با توجه به اهمیت مهارت‌آموزی در راستای ایجاد شغل و کارآفرینی در سطح خوابگاه‌های دانشگاه تهران، تأکید شد که چنانچه آموزش‌های مهارتی برای دانشجویان ساکن در خوابگاه‌های دانشگاه تهران منطبق با فناوری‌های نوین و نیاز بازار کار باشد، موجب تسهیل روند اشتغال‌زایی و توسعه کارآفرینی می‌شود.

دکتر جواد روانبخش رئیس اداره آموزش و پژوهش فنی و حرفه ای استان تهران و آقای جامه بزرگی، مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور استان تهران افتتاح شد.

شایان ذکر است در این دیدار بر همکاری بیشتر با برنامه‌های مهارت‌آموزی برای دانشجویان، انعقاد تفاهم‌نامه و راه‌اندازی مرکز مدیریت مهارت‌آموزی تأکید شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.