نشست مشترک معاونین دانشجویی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در کوی دانشگاه، برگزار شد

۰۹ دی ۱۴۰۰ | ۲۳:۵۳ کد : ۲۴۹۹۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۰
به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران، به منظور بهره مندی از شبکه حمل و نقل عمومی و تسهیل عبور و مرور دانشجویان کوی دانشگاه تهران و دسترسی سریع و آسان به مراکز مهم، نشستی با حضور دکتر وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، دکتر غفوریان، مدیر کل خوابگاه ها، دکتر شفیعی نیا، مدیر کل مرکز بهداشت و دکتر صادقیان، معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حبیبی رئیس مرکز بهداشت و درمان، دکتر سادات حسینی، مدیر دانشجویی و امور خوابگاهی و مهندس محمدی، مسئول واحد فنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ در کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران، به منظور بهره مندی از شبکه حمل و نقل عمومی و تسهیل عبور و مرور دانشجویان کوی دانشگاه تهران و دسترسی سریع و آسان به مراکز مهم، نشستی با حضور دکتر وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، دکتر غفوریان، مدیر کل خوابگاه ها، دکتر شفیعی نیا، مدیر کل مرکز بهداشت و دکتر صادقیان، معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حبیبی رئیس مرکز بهداشت و درمان، دکتر سادات حسینی، مدیر دانشجویی و امور خوابگاهی و مهندس محمدی، مسئول واحد فنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز چهارشنبه 8 دی ماه 1400 در کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این نشست دکتر وجهی، ضمن خوشامدگویی به مسئولین دانشگاه علوم پزشکی، به ضرورت پیگیری و انجام امور مربوط به ایجاد راهی به منظور بهره مندی از متروی شهری و تسهیل عبور و مرور دانشجویان منطقه امیرآباد و دسترسی سریع و آسان آنها به مراکز مهم اشاره نمود.

ایشان ضمن بیان اهداف مشترک و فعالیت های دانشگاهی، تصریح کرد: دانشگاه تهران آمادگی دارد در حوزه ظرفیت‌سازی و ایجاد زیرساخت‌ها با دانشگاه علوم پزشکی تهران همکاری کند.

در ادامه نشست، دکتر صادقیان، به معرفی ساختار دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخت و آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای همکاری با دانشگاه تهران اعلام نمود.

کلید واژه ها: نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.