دکتر‌ گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور از خوابگاه‌های دانشگاه تهران بازدید کرد

۰۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۲۴۷۸۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۷۹
روز چهارشنبه ۸ دی ماه ۱۴۰۰ دکتر گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور، به همراه دکتر ارژنگ، سرپرست امور دانشجویان داخل سازمان دانشجویان کشور، دکتر امینی، معاون اداری و مالی صندوق رفاه و دکتر سجادی، معاون سرمایه‌گذاری صندوق رفاه از مجموعه خوابگاه‌های دانشگاه تهران بازدید کردند.

در این بازدید، دکتر مسعود گنجی به برنامه صندوق رفاه برای شناسایی مشکلات خوابگاه دانشگاه‌ها و مساعدت‌های مالی در حد اعتبارات صندوق، جهت رفع مشکلات و آمادگی دانشگاه‌ها برای از سرگیری آموزش حضوری اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد که اعتبار لازم برای این منظور از مراجع ذیربط اختصاص یابد تا متناسب با شرایط و مشکلات شناسایی شده اعتبار لازم به دانشگاه‌ها ابلاغ گردد.

دکتر علیرضا وجهی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در این دیدار ضمن بیان مسائل و مشکلات پیش روی، اعلام کرد دانشگاه در صورت تأمین اعتبار لازم آماده بازگشایی است. ایشان بر ضرورت استقلال سازمان خدمات دانشجویان دانشگاه تاکید کرد.

دکتر هادی غفوریان، مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، ضمن ارائه گزارش بهبود وضعیت خوابگاه را ضروری دانست و تاکید کرد: بهبود شرایط زیست دانشجویی بخشی از فرایند توسعه آموزش و پژوهش است.

دکتر گنجی و هیأت همراه ضمن بازدید از خوابگاه‌های کوی پسران، کوی دختران فاطمیه و خوابگاه شهدای دانشجوی سطح شهر، دستور لازم جهت حل برخی مشکلات را صادر کرد.

وضعیت خوابگاه‌ها و مسائل و مشکلات آنها در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت.

کلید واژه ها: رئیس صندوق رفاه دانشجویان کشور دکتر گنجی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.