همزمان با روز دانشجو صورت گرفت:

بازدید معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر علوم و رئیس دانشگاه تهران از کوی دانشگاه

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۳ کد : ۲۴۱۴۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۹۴
معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه تهران، سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰، همزمان با روز دانشجو، از کوی دانشگاه تهران بازدید کردند.

دکتر محمد مخبر دزفولی، معاون اول رئیس‌جمهوری، دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم و دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، در ابتدای بازدید از کوی دانشگاه تهران بر مزار شهید گمنام آرمیده در کوی دانشگاه حاضر شدند و به مقام شهدا ادای احترام کردند.
دکتر مخبر دزفولی در ادامه حضور در کوی دانشگاه، در جریان گزارش تجهیز محل سکونت و طبقات بلوک‌ها و موتورخانه‌های کوی دانشگاه قرار گرفت.
تجهیز و نصب ۲۰ هزار متر مکعب موکت و پرده در اتاق‌های کوی، بازسازی و تجهیز سالن ورزشی خوابگاه خواهران، بازسازی زمین چمن مصنوعی خوابگاه پسران، نوسازی سیستم‌های روشنایی محوطه کوی و زمین‌های ورزشی، بازسازی و تعمیر اساسی موتورخانه‌ها و سیستم گرمایشی و تأمین اقلام ضروری زندگی خوابگاهی نظیر یخچال و اجاق گاز، از جمله اقدامات انجام‌شده در جهت آماده‌سازی و بهسازی کوی دانشگاه تهران است.
این اقدامات با حمایت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، عملیاتی شده است.
در بازدید معاون اول رئیس‌جمهوری، وزیر علوم و رئیس و مسئولان دانشگاه تهران از کوی دانشگاه، با حضور در اتاق‌های تعدادی از دانشجویان و تقدیم گل به دانشجویان ساکن کوی، روز دانشجو را گرامی داشتند.
مسئولان در ادامه، از تجهیزات تازه نصب‌شده و عملیات بهسازی محل زندگی و اماکن ورزشی دانشجویان و همچنین تأسیسات کوی دانشگاه بازدید کردند.

کلید واژه ها: بازدید از کوی معاون اول رئیس جمهوری وزیر علوم رئیس دان


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.