بازدید سرزده معاون اول رئیس جمهور از کوی دانشگاه تهران

۲۰ آبان ۱۴۰۰ | ۲۳:۱۶ کد : ۲۳۸۲۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۵۲
جناب آقای دکتر محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور با همراهی جناب آقای دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شنبه شب ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰، به صورت سرزده از خوابگاه کوی دانشگاه تهران بازدید کردند و از نزدیک در جریان مشکلات و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفتند.

روز شنبه 15 آبان ماه دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور با حضور در کوی دانشگاه تهران بدون واسطه با دانشجویان خوابگاهی به گفتگو نشستند. در این بازدید که دکتر محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مهندس علیان مدیر عامل بنیاد 15 خرداد ایشان را همراهی می کردند، دکتر مخبر در بدو ورود به ساختمان شماره ۱۴ و ۱۵ کوی دانشگاه مراجعه، با حضور در اتاق دانشجویان با آنها به گفتگوی صمیمی و صریح پرداختند. ایشان همچنین با مراجعه به ساختمان شماره ۴ که جمعی از جانبازان، ایثارگران و دانشجویان معلول در آن حضور داشتند، ضمن دریافت نظرات آنها پای درددل و مسائل و مشکلات خاص ایشان نشست.
در این دیدار که دو ساعت به طول انجامید دکتر محمد مخبر و تیم همراه همچنین از سلف سرویس مرکزی دانشجویی کوی دانشگاه، ساختمان جدیدالاحداث و دیگر بخشهای کوی دانشگاه بازدید و در نهایت دستور مساعد به منظور تکمیل و تجهیز خوابگاهها و رفع مشکلات را صادر نمودند. ایشان همچنین تاکید برای هماهنگی بین دستگاههای مسئول از جمله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه برای حل معضلات دانشگاهها که در شرف بازگشایی قرار دارند تاکید نمودند.
قدیمی بودن ساختمانهای کوی ، فرسوده بودن امکانات رفاهی؛ کمبود امکانات برخی اتاقها، ناچیز بودن مبلغ پژوهانه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، مشکلات تهیه ارز جهت بهره مندی از فرصتهای مطالعاتی خارج و... از جمله نکاتی بود که در این بازدید بدون واسطه و مستقیم با معاون اول رئیس جمهور و وزیر علوم مطرح شد.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: بازدید سرزده دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهوری دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناو


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.