نهضت خوابگاه‌سازی در دانشگاه تهران کلید خورد

۲۴ آبان ۱۴۰۰ | ۰۰:۱۴ کد : ۲۳۶۰۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۵۹
با حضور دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، در کوی پسران، «نهضت خوابگاه‌سازی» در دانشگاه تهران کلید خورد.

دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، ظهر روز شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۰، ضمن حضور در مسجد کوی و شرکت در نماز جماعت و با حضور بر مزار شهید گمنام کوی دانشگاه تهران به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

ایشان، ضمن بازدید از سلف سرویس کوی دانشگاه، در جریان نحوه پخت و کیفیت غذای دانشجویان قرار گرفته و توصیه‌های لازم را به پیمانکار و ناظران ارائه و به اتفاق هیات همراه ناهار ظهر از غذای دانشجویان استفاده کردند. 

رئیس دانشگاه تهران، سپس با حضور در ساختمان اداری کوی ضمن بازدید از کارکنان و تقدیر از تلاش‌های آنها، به ویژگی‌های کار کردن در کوی دانشگاه اشاره نموده و افزود: خدمت به دانشجویان خصوصا دانشجویانی که از شهرهای مختلف کشور عزیزمان در مجموعه بزرگ خوابگاه‌های دانشگاه هستند، ارزشمند است و اجری اخروی خواهد داشت.

در این بازدید، دکتر غفوریان، مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه، به مشکلات منابع انسانی و ساختار سازمانی این اداره کل اشاره کرد و افزود: تدوین برنامه توسعه فردی کارکنان در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌های آموزش تخصصی طراحی شده است که امیدواریم با حمایت‌های سایر بخش‌های دانشگاه در پیاده‌سازی آن موفقیت حاصل شود.

رئیس دانشگاه، ضمن تاکید بر اهمیت موارد مطرح شده، دستور اقدام لازم را صادر نمود.

ایشان در ادامه، ضمن بازدید از خوابگاه چمران و اراضی پیرامون آن به برنامه «نهضت خوابگاه‌سازی» اشاره نموده و از عزم جدی به منظور توسعه خوابگاه‌ها به ویژه خوابگاه‌های متأهلین اشاره نمود و از اداره کل پشتیبانی و طرح‌های عمرانی خواست که مطالعات اولیه به منظور اجرای طرح های مذکور را به صورت جدی دنبال کنند.

کلید واژه ها: رئیس دانشگاه تهران بازدید از کوی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.