حضور رئیس دانشگاه تهران در جمع دانشجویان کوی

۱۹ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۹ کد : ۲۲۵۱۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۶۷
دکتر سیدمحمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، روز دوشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰، ضمن حضور در مسجد کوی دانشگاه تهران و اقامه نماز مغرب و عشاء، با دانشجویان به گفتگو نشستند.

دکتر سیدمحمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران، روز دوشنبه 19 مهر ماه 1400 ضمن حضور در مسجد کوی دانشگاه تهران و اقامه نماز مغرب و عشاء با دانشجویان به گفتگو نشستند. در این دیدار صمیمانه تک تک دانشجویان ضمن بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل آموزشی، فرهنگی و رفاهی به کمبودهای موجود اشاره و درخواست رفع آنها را نمودند.
در این دیدار دکتر سیدمحمد مقیمی به خاطرات حضور خود در کوی دانشگاه تهران اشاره نمود و افزود: توجه به اقامه نماز اول وقت و حضور در نماز جماعت موجب صفای دل و کلید حل مسائل و مشکلات است. ایشان ضمن پذیرش برخی کمبودها و مشکلات به رویکرد جدید دانشگاه با چشم‌انداز «جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی» اشاره نموده و از دانشجویان خواست، دیدگاه‌ها و مسائل خود را در حوزه‌های گوناگون با مسولین دانشگاه در میان بگذارند.
در این دیدار دکتر هادی غفوریان، مدیرکل کوی دانشگاه تهران، ضمن تشکر از حضور صمیمانه رئیس دانشگاه در کوی دانشگاه به ایده‌ی «خوابگاه‌های دانشگاه تهران – ایرانشهر هوشمند» اشاره کرد و افزود: با توجه به حضور دانشجویان مستعد از رشته – گرایش‌های مختلف در کنار هم، فرصتی مغتنم از فعالیت‌های بین رشته‌ای در کوی فراهم شده است که این فضا در محیط دانشکده‌ها ممکن نیست، لذا طرح ایجاد کارخانه نوآوری و مرکز پژوهش‌های کاربردی دانشجویان آماده شده است، که امید است با رویکرد دانشگاه به سرانجام برسد.
در پایان این گفت و شنود صمیمانه که دو ساعت به طول انجامید، دکتر سیدمحمد مقیمی با همراهی جمعی از دانشجویان با حضور بر مزار شهید گمنام کوی دانشگاه، به مقام شامخ شهیدان هشت سال دفاع مقدس ادای احترام و از پروژه‌های عمرانی کوی بازدید نمود.

کلید واژه ها: کوی دانشگاه دانشگاه تهران دانشجویان تهران دکتر مقیمی رئیس دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.