آیین اختتامیه اولین سوگواره فرهنگی – ادبی « برنیزه .... آفتاب»

۰۸ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۶ کد : ۲۱۵۹۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۷۸
آیین اختتامیه اولین سوگواره فرهنگی – ادبی « برنیزه .... آفتاب» درشام اربعین حسینی با معرفی آثار برگزیده در روز دوشنبه ۵ مهرماه ۱۴۰۰ برگزار شد...

آیین اختتامیه اولین سوگواره فرهنگی – ادبی « برنیزه .... آفتاب» درشام اربعین حسینی با معرفی آثار برگزیده در روز دوشنبه 5 مهرماه 1400 برگزار شد..
در این مراسم که با حضور معاون دانشجویی دانشگاه، جناب دکتر حبیبا و تعدادی از دانشجویان و کارکنان کوی دانشگاه تهران برگزارشد، پس از قرائت قرآن و زیارت اربیعن، برنامه ادبی هفت جلوه از حادثه کربلا توسط دانشجویان و کارکنان کوی دانشگاه به همراه پخش نماهنگ و خوانش زیبا و تاثیر گذار متن و شعراجرا شد. سپس حجه الاسلام و المسلین سلیمانی معاون دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه  طی سخنانی کوتاه به تبیبن ابعاد جمله «ما رأیتُ الّا جمیلاً»  بانوی صبر و شکیبایی حضرت زینب (س) پرداختند. این برنامه که با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فضای باز برگزارشده بود با اجرای محزون خوانی استاد حسینی با نوای نی از حوزه هنری شهر  تهران ادامه یافت..
در خاتمه دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاههای دانشگاه تهران ضمن تشکر ازهمه ی شرکت کنندگان، به تبیین اهداف این سوگواره پرداختند و ابراز امیدواری نمودند: با توجه به استقبال بسیار خوب شرکت کنندگان  در اولین دوره ، دبیرخانه دائمی این سوگواره در کوی دانشگاه تهران تشکیل و شاهد برگزاری  هرساله این برنامه باشیم.
شایان ذکر است از میان آثار دریافت شده 16 اثر در ویژه نامه ای به نام «سوگنامه بر نیزه ... آفتاب» منتشر و برگزیدگان به شرح ذیل معرفی شدند.
​1. سرکار خانم فاطمه نانی زاد
​2. جناب آقای علی خیری
​3. جناب آقای مجتبی خرسندی
​4. سرکار خانم حورا محمدی اردهالی
 

کلید واژه ها: دانشگاه کوی دانشگاه دانشگاه تهران تهران سوگواره کوی سوگواره ادبی برگزیدگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.