رئیس دانشگاه تهران از پروژه‌های درحال ساخت کوی دانشگاه تهران بازدید نمود

۰۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۱ کد : ۱۶۹۳۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۰۱۲
عصر روز شنبه هشتم خرداد ماه و همزمان با سالروز تأسیس دانشگاه تهران، دکتر محمود نیلی احمد آبادی از دو طرح احداث خوابگاه در کوی دانشگاه تهران بازدید نمودند.
رئیس دانشگاه تهران از پروژه‌های درحال ساخت کوی دانشگاه تهران بازدید نمود

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل امور خوابگاهها عصر روز شنبه هشتم خرداد ماه و همزمان با سالروز تأسیس دانشگاه تهران، دکتر محمود نیلی احمد آبادی از دو طرح احداث خوابگاه در کوی دانشگاه تهران بازدید نمودند.

در این بازدید دکتر‌ محمود نیلی احمدآبادی از نزدیک بر روند ساخت و پیشرفت فعالیت‌های عمرانی نظارت میدانی داشته و بر کیفیت و لحاظ کردن استانداردها در ساختمان‌های در حال ساخت تاکید نمودند.

در این بازدید دکتر حبیبا معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران‌‌‌‌‌‌‌، دکتر مقاری معاون طرح و برنامه، دکتر سلطانی مدیر کل طرح‌های عمرانی و دکتر غفوریان مدیرکل امورخوابگاه ها، رئیس دانشگاه تهران را همراهی نمودند.

شایان ذکر است عملیات اجرایی یکی از این طرح‌ها در ۳ طبقه و با ظرفیت ۳۰۰ نفر به همت دانشگاه تهران و مشارکت بنیاد جمالزاده در ضلع غربی کوی دانشگاه پس از وقفه‌ای سه ساله از تیرماه ۱۳۹۹ از سرگرفته شد. بر اساس برنامه ریزی انجام شده این خوابگاه در سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری می‌باشد.

دیگر پروژه در حال ساخت برای اسکان دانشجویان استعداد درخشان در سه طبقه و با ظرفیت ۱۷۰ نفر دانشجو دیده شده است. این طرح با پیشرفت نود درصدی در حال تمکیل نهایی است و طبق پیش بینی انجام شده در سال ۱۴۰۰ آماده بهر برداری می‌باشد.
همچنین دکتر نیلی احمد آبادی از سالن بدنسازی کوی که به تازگی رنگ آمیزی و برخی از تجهیزات آن نوسازی شده است، بازدید و با دانشجویان در خصوص مسائل خوابگاهی گفتگو نمودند.

کلید واژه ها: کوی دانشگاه رئیس دانشگاه تهران احداث خوابگاه سالروز تاسیس دانشگاه تهران


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.