برگزاری مراسم روز درختکاری در کوی دانشگاه تهران

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۴ کد : ۱۵۳۰۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۱۳۶
با حضور دکتر حبیبا ،رئیس سازمان خدمات دانشجویی و معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاهها مراسم روز درخت کاری در کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این مراسم که در روز جمعه پانزدهم اسفندماه همزمان با روزملی درخت‌کاری در‌محوطه کوی دانشگاه با حضور دکتر حبیبا، دکتر غفوریان و جمعی از دانشجویان و کارکنان کوی دانشگاه  برگزار شد. دکتر حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران ضمن سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت حفظ  طبیعت و تاکید و توصیه دین مبین اسلام  به کاشت و نگهداری درخت و منابع طبیعی افزودند: با توجه به کمبود منابع آبی و اهمیت استفاده‌ی درست از منابع، برای کاشت نهال ها گونه‌هایی انتخاب شده اند که سازگار با محیط و شرایط اقلیمی ایران داشته و احتیاج به مصرف آب کمتری دارند.  
در این مراسم  چندین اصله نهال توسط  دکتر حبیبا، دکترغفوریان، دانشجویان و کارکنان کوی دانشگاه در یکی از پارکهای کوی دانشگاه غرس شد.
همچنین دانشجویان متاهل برگزیده ویژه برنامه‌ی « یار‌ و یاور » هر کدام  به رسم یادبود نهال‌هایی را در کوی دانشگاه غرس نمودند.
شایان ذکر است دو برنامه  دیگر در حوزه محیط زیست در هفته  درخت‌کاری در کوی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: کوی دانشگاه دکتر حبیبا دکتر غفوریان روز درختکاری


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.