مراسم قرعه‌کشی ویژه برنامه‌ی «یار و یاور» برگزار شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۲ کد : ۱۴۹۶۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۹۱
مراسم قرعه‌کشی ویژه برنامه‌ی «یار و یاور»، روز یک شنبه ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر غفوریان، مدیرکل خوابگاه‌ها و جمعی از شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات، در زمین چمن کوی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر غفوریان، در ابتدا ضمن خوش‌آمدگویی به حضار، به یک ساله شدن حضور ویروس کرونا اشاره کرد و به تفاوت حضور دانشجویان در خوابگاه‌های متأهلین پرداخت.
وی افرود: به نظر می‌رسد حوزه فرهنگ و فعالیت‌های اجتماعی بیشترین ضربه را از این موضوع دیده است و لازم است با رویکردهای جدید متناسب با شرایط، برنامه‌ریزی شود.
ایشان با توجه به حضور کامل دانشجویان متأهل در خوابگاه‌ها و شرایط دشوار و سخت دوران کرونا اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در خوابگاه‌های متأهلین جهت ارتقاء سلامت روحی و جسمی و افزایش امید و نشاط با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی را ضروری دانست و اظهار امیدواری کرد تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات که به منظور گسترش مهربانی و همدلی بین زوج‌های دانشجو برگزار می‌شود، لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را سپری کنند و این ویژه برنامه به عنوان خاطره‌ای به یاد ماندنی از دوران دانشجویی برای همیشه ماندگار شود.
پس از سخنان مدیرکل خوابگاه‌ها، مراسم قرعه‌کشی با حضور دو نفر از نمایندگان تیم‌ها و فرزندان خردسال آنان برگزار شد.
شایان ذکر است در این دوره از مسابقات که حذفی می‌باشد، 18 زوج خوابگاهی مشارکت نموده و بازی‌ها و سرگرمی‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که ضمن ایجاد نشاط و شادابی، روحیه همکاری و رقابت سالم را تقویت نمایند.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مراسم قرعه‌کشی ویژه برنامه‌ی «یار و یاور» کوی دانشگاه دانشجویان متاهل


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.