از سامانه ثبت الکترونیکی درخواست خوابگاه‌های متأهلین رونمایی شد

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۱ کد : ۱۴۸۵۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۵۰
روز یک‌شنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ در جلسه شورای مدیران حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، از سامانه ثبت الکترونیکی درخواست خوابگاه متأهلین رونمایی شد.

دکتر سعید حبیبا در این جلسه ضمن ضرورت سامانه‌سپاری کلیه فعالیت‌ها به مزایای آن پرداخته و افزودند: همواره موضوعاتی چون مدیریت زمان، حفظ محیط زیست و... در خصوص ضرورت سامانه‌سپاری فعالیت‌ها مطرح شده است، اما امروز با وجود ویروس کرونا، ضرورت سامانه‌سپاری فعالیت‌ها و کاهش حضور فیزیکی یک واقعیت انکارناپذیر است. 
ایشان ضمن تشکر از اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه، بیان کردند: این سامانه صرفاً آغازی است برای راهی طولانی، که امیدوارم نه تنها اداره کل خوابگاه‌ها، بلکه سایر حوزه‌های ستادی معاونت دانشجویی دانشگاه نیز در این مسیر گام بردارند. 
دکتر غفوریان، مدیرکل خوابگاه‌ها، ضمن تشریح ضرورت و امکان ایجاد شده توسط این سامانه افزودند: تلاش بسیار داریم تا سامانه ثبت درخواست خوابگاه متاهلین در سامانه گلستان طراحی شود و جلساتی با همکاران مرکز  فناوری اطلاعات دانشگاه که متولی سامانه‌های دانشگاه می‌باشند، داشته‌ایم. اما با توجه به زمانبر بودن آن، به منظور حل مشکل دانشجویان گرامی متأهل و کاهش حضور فیزیکی و جلوگیری از تضییع حقوق آنها سامانه جدید در بستر وب طراحی شده است.
دکتر غفوریان، با اشاره به سند چشم‌انداز طراحی شده – خوابگاه‌های دانشگاه تهران؛ ایرانشهر هوشمند – به برنامه‌ریزی دقیق جهت سامانه‌سپاری حداقل 35 درصدی بخش خدمات اشاره نموده و افزودند به زودی کلیه فرم‌ها و ثبت‌نام‌های اداره کل خوابگاه‌ها به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد و حضور دانشجویان به حداقل خواهد رسید.
در ادامه، سایر مدیران کل حوزه معاونت، ضمن بازبینی سامانه اشاره شده، دیدگاه‌های خود در این زمینه را مطرح نمودند. شایان ذکر است دانشجویان متأهل جهت ثبت درخواست اولیه خوابگاه متأهلین، می‌توانند به سایت kooy.ut.ac.ir مراجعه و از منوی "فرم‌ها و قوانین"، بخش "ثبت درخواست الکترونیکی خوابگاه‌های متأهلین"، ثبت‌نام اولیه نمایند.

کلید واژه ها: رونمایی سامانه ثبت الکترونیکی درخواست خوابگاه متأهلین کوی دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.