مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهید گمنام کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۸ کد : ۱۲۷۶۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۹۶۰
مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهید گمنام کوی دانشگاه در فضایی روحانی و معطر به عطر شهدا؛ با حضور دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، حجت الاسلام و المسلمین آقای کاظم سلیمانی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، جمعی از دانشجویان، مدیران و کارکنان خوابگاه برگزار شد.

در این مراسم که روز دوشنبه ۳۱/ ۶/ ۱۳۹۹ در اولین روز هفته‌ی دفاع مقدس و به منظور تجلیل و ادای احترام به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس پس از اقامه‌ی نماز ظهر و عصر برگزار شده بود شرکت کنندگان با حضور بر مزار شریف شهید گمنام و قرائت فاتحه، مزار این شهید والا مقام را گلباران نمودند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، طی سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس، افزودند: امنیت و سرافرازی ایران عزیز حاصل خون با برکت شهدا و ایثار و فداکاری رزمندگان غیور سرزمین اسلامی است. ایشان در ادامه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره‌ی سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم افزودند ادای دین و احترام به شهدا و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا کمترین کاری است که وظیفه‌ی همه ی ماست و از خداوند متعال می‌خواهیم که ما را همواره در مسیر و صراط شهدا قرار دهد.

گفتنی است در ادامه گرامیداشت هفته‌ی دفاع مقدس روز سه شنبه پس از اقامه‌ی نماز مغرب و عشاء فیلم سینمایی ۲۳ نفر با حضور دکتر ساردویی (یکی از قهرمانان واقعی فیلم) اکران خواهد شد.


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.