اولین دوره تخصصی آموزش مدیریت حل اختلاف در محیط‌های دانشجویی در اداره کل خوابگاه‌ها برگزار شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۹ کد : ۱۲۳۱۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۹۰
اولین دوره تخصصی آموزش مدیریت حل اختلاف در محیط‌های دانشجویی با حضور جمعی از کارشناسان اداره کل خوابگاه‌ها از روز یکشنبه مورخه ۱۲/ ۵ /۱۳۹۹ لغایت ۲۶/ ۵ /۱۳۹۹ در سالن کنفرانس کتابخانه ی شهید مفتح کوی دانشگاه برگزار شد.

اولین دوره تخصصی آموزش مدیریت حل اختلاف در محیط‌های دانشجویی در اداره کل خوابگاه‌ها برگزار شد.
اولین دوره تخصصی آموزش مدیریت حل اختلاف در محیط‌های دانشجویی با حضور جمعی از کارشناسان اداره کل خوابگاه‌ها از روز یکشنبه مورخه ۱۲/ ۵ /۱۳۹۹ لغایت ۲۶/ ۵ /۱۳۹۹ در سالن کنفرانس کتابخانه ی شهید مفتح کوی دانشگاه برگزارشد.
شایان ذکر است؛ این دوره تخصصی با مشارکت اداره کل خوابگاه‌ها و مرکز آموزش کارکنان دانشگاه تهران و به منظور ارتقا سطح علمی کارکنان کوی دانشگاه برگزار و مدرس این دوره از کلاس‌ها جناب آقای دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران است.
گفتنی است با توجه به استقبال کارکنان کوی دانشگاه و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی این دوره‌ی آموزشی در دوگروه ۱۵ نفره طی چهار هفته برگزار خواهد شد. که اولین دوره‌ی آن، در تاریخ ۲۶/‏۰۵/‏۱۳۹۹‬ به پایان رسید.
 

کلید واژه ها: دوره تخصصی کوی دانشگاه خوابگاه کارکنان تعارض اداره کل امور خوابگاهها دکتر غفوریان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.