توسعه فرایند مدیریت مشارکتی در کوی دانشگاه تهران

۲۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۶ کد : ۱۲۳۱۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۸۶
دومین جلسه شورای عمومی اداره کل خوابگاه‌ها با حضور دکترغفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، معاونین اداری مالی، دانشجویی و جمعی از کارشناسان اداره کل خوابگاه‌ها در سالن کنفرانس کتابخانه شهید مفتح کوی دانشگاه برگزار شد.
توسعه فرایند مدیریت مشارکتی در کوی دانشگاه تهران


دومین جلسه شورای عمومی اداره کل خوابگاه‌ها با حضور دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، معاونین اداری مالی، دانشجویی و جمعی از کارشناسان اداره کل خوابگاه‌ها در سالن کنفرانس کتابخانه شهید مفتح کوی دانشگاه برگزار شد.
دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران ضمن خوش آمد گویی به کارشناسانی که به تازگی به مجموعه اضافه شدند گزارش نسبتاً مبسوطی از فعالیت‌های چهارماهه مجموعه‌ی کارکنان کوی دانشگاه ارائه نموده و افزودند: تشکیل این شورا گام مؤثری در جهت توسعه فرایند مدیریت مشارکتی است. همراهی و مشارکت کارکنان در فرایند تصمیم گیری علاوه بر اجرای امور محوله، قطعاً باعث ارتقا سطح مسئولیت پذیری و بالارفتن کیفیت عملکردها خواهد شد. آنچه امروز ارائه شد بخش کوچکی از زحمات شما همکاران گرامی بود که امیدواریم با تشکیل کمیته‌هایی که هنوز فعال نشده‌اند روند فعالیت‌ها و عملکرد مجموعه تسریع و تقویت شود.

دکتر حبیبا معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه تهران با حضور در این جلسه و ابراز خرسندی از حضور دوباره در جمع کارکنان کوی دانشگاه ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام گرفته افزودند: خدمت به یکی از شریف‌ترین اقشار جامعه – دانشجویان فرهیخته و آینده سازان کشور - به ویژه دانشجویان خوابگاهی، توفیقی است که خداوند متعال نصیب همه‌ی ما نموده‌اند که از این بابت شاکر و سپاسگزاریم. خدمتی که بدون تردید در زمره‌ی باقیات الصالحات است و ثمره و برکات آن به لطف خداوند تا همیشه جاری است.

کلید واژه ها: کوی دانشگاه دانشگاه تهران مدیریت مشارکتی شورای عمومی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.