اطلاعیه تخلیه خوابگاههای دانشجویی

۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۷ کد : ۱۱۹۶۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۱۶۷

قابل توجه دانشجویان محترم

با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا؛ تنها دانشجویانی که توانسته‌اند از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه و پس از انجام فرایند آموزشی، اجازه ورود به دانشگاه و خوابگاه را اخذ کنند؛ امکان اسکان برای ایام تابستان را خواهند داشت. لذا باعنایت به اینکه ایام تابستان فرصت مناسب جهت تعمیر؛ تجهیز و آماده سازی واحدهای خوابگاهی برای شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود خواهشمند است دانشجویان ساکن خوابگاه در نیمسال بهمن ۹۸ مطابق جدول ذیل از تاریخ ۲۵/‏۰۴/‏۱۳۹۹‬ الی ۰۵/۰۵/۱۳۹۹ (ساعت ۸ الی ۱۶) نسبت به تخلیه اتاق و انتقال لوازم شخصی به انبار تعیین شده در واحد خوابگاهی خود اقدام نمایند.

بدیهی است با توجه به ضرورت انجام تعمیرات و نظافت اتاقهای خوابگاهی؛ در صورت عدم مراجعه و تخلیه در تاریخ فوق، مدیریت خوابگاه هیچ مسئولیتی بابت لوازم شخصی دانشجو نداشته و لوازم توسط خدمات به انبار خوابگاه انتقال داده می‌شود.

خاطر نشان می‌گردد در صورت اعلام وضعیت قرمز برای شهر تهران از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا، تاریخ‌های جدید برای تخلیه اتاق‌ها اعلام خواهد شد.

 

ردیف

مجتمع

ساختمانهایی که تخلیه اتاق الزامیست

ساختمانهای که تخلیه اتاق اختیاری است ولی مدیریت خوابگاه به جهت شرایط فعلی و جابه جای دانشجویان از ساختمانهای تعطیل شده وکاهش ترافیک اسکان دریک اتاق؛ ناگزیر به اسکان در اتاقهای خالی خواهد شد.

۱

پردیس مرکزی

مصلی نژاد،

امام علی (ع)،

۱۵-۱۴، جمالزاده

۲۲- رسولیان -۴-۳- علی محمدی -۶-۷-۱۸-۱۶-۱۷

۲

فاطمیه

فاطمیه ۴

فاطمیه ۱ و۲و۳و۵ کیانوری- سارا

۳

چمران

کل مجتمع

----------------------

۴

سطح شهر

کل خوابگاه‌های سطح شهر

-----------------------

 

 

روابط عمومی اداره کل امور خوابگاهها

 

 


( ۳۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

آرزو ساعی ۳۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۷
سلام وقتتون بخیر من ساکن فاطمیه 3 هستم و شما گفتید لازم نیست من تخلیه کنم اتاقم رو ولی یه نفر غریبه که من نمیدونم کیه و از کجا یاد رو راه میدید تو اتاقم که اگر دزدی کنه من نمیتونم یقه اشو بگیرم و از طرفی هم ساکن بندرعباسم حداقل 1 میلیون فقط پول رفت و برگشت من میشه برای جمع کردن وسایل واقعا خدا رو خوش میاد تو این اوضاع بد اقتصادی و کرونا اینقد به ما استرس میدید؟ لطفا در مورد این قضیه تجدید نظر کنید و کسی رو به اتاقامون راه ندید بخدا کوچکترین وسیله هم دزدیده بشه الان کلی پولشه ممنون ازتون
خانواده دانشجوی شهرستانی ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۵
سلام شمارو خدا به جون جوان ها و خودتون رحم کنید و در این اوضاع بحرانی از این تصمیم صرف نظر فرمایید