اطلاعیه

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۳ کد : ۱۱۰۹۰ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۱۱۶

قابل توجه دانشجویان گرامی ساکن خوابگاه‌ها

پیرو اطلاعیه‌های قبلی مبنی بر تعطیلی موقت خوابگاه‌ها (براساس دستورالعمل وزارت بهداشت و دستور و ابلاغیه ریاست محترم دانشگاه) به استحضار می‌رساند آن دسته از دانشجویانی که نیاز به مراجعه به اتاقهای محل سکونت برای برداشتن وسایل یا مدارک دارند، می‌توانند صرفاً در روز شنبه مورخ ۱۷/‏۱۲/‏۹۸‬ از ساعت ۸ لغایت ۱۳ به ساختمانهای محل اسکان خود مراجعه نمایند. از آنجا که مرحله بعدی شستشو، سم پاشی و ضد عفونی کردن از شنبه اجرا خواهد شد لذا تا ۱۵/‏۰۱/‏۹۹‬ این امکان مجدداً برقرار نخواهد بود.

تاکید می‌گردد که این اطلاعیه به هیچ وجه ناقض دستورالعمل‌های لازم الاجرایی که حتی بعد از این تاریخ توسط وزارت بهداشت صادر می‌گردد، نمی‌شود.

روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌ها


( ۶۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

Mohammad Tahamtan ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۳
با سلام و احترام خدمت مسئولین محترم دانشگاه با توجه به تعطیلی یکهویی خوابگاه و اعلام تخلیه فوریه خوابگاه ها (که مدت آن یک هفته اعلام شده بود) دانشجویان مثل بنده با یک چمدان محل را ترک کردند و امید داشتند هفته آینده به محل برگردند و از طرفی فرصت یکروزه اعلام شده برای امثال بنده قابل استفاده نبوده زیرا ارتباط بین استان ها بسته بود از شما خواستارم امکان ورود دانشجویان جهت برداشتن لوازم ضروری را فراهم کنید بنده کل زندگیم در خوابگاه است و نه تنها با این وضعیت امکان دفاع نخواهم داشت بلکه بسیاری از مدارکم در خوابگاه است که برای کارهای دیگر نیاز دارم و سریعتر باید یک راهکار ارائه شود با تشکر از شما محمد تهمتن - 830596008