اطلاعیه تمدید اسکان خوابگاه‌های متأهلین دانشگاه تهران نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸

۰۳ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۶ کد : ۱۱۰۱۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۶۷۸

 

 

 

بسمه تعالی

 

اطلاعیه تمدیداسکان خوابگاه‌های متأهلین دانشگاه تهران

نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸

به اطلاع دانشجویان متأهل ساکن می‌رساند، با تمهیدات درنظر گرفته شده از سوی اداره کل امور خوابگاه‌ها، کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ساکن در خوابگاه‌های متأهلین که مهلت قراردادشان به اتمام نرسیده و ثبت نام آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ (ترم بهمن ۹۸) دارند، ادامه سکونت و رزرو واحد خوابگاهی آنها در سامانه گلستان مجاز می‌باشد لذا جهت تائید نهایی می‌توانند به سامانه خوابگاهی به آدرس http://ems.ut.ac.ir مراجعه و با پرداخت اجاره بها وضعیت سکونت را خود قطعی نمایند.

 

لازم به توضیح است براساس بخشنامه شماره ۱۱۶۰۷/۱۳۰ مورخ ۲۹/‏۰۷/‏۹۶‬ صندوق رفاه دانشجویان به معاون دانشجویی دانشگاه:

  1. هزینه خوابگاه برای نیمسال دوم ۹۸ تا مدت ۹۰ روز مشمول ۱۰% تخفیف می‌باشد (تا تاریخ ۳۰/‏۰۳/‏۱۳۹۹‬
  2. در این سامانه از روز ۹۱ تا پایان ترم تحصیلی تخفیف حذف و هزینه خوابگاه به صورت ((نقدی بدون تخفیف)) محاسبه می‌شود.
  3. درصورت عدم پرداخت مبلغ اجاره بها خوابگاه، پس از ترم تحصیلی هزینه مذکور مشمول جریمه دیرکرد (اصل +جریمه) می‌شود.
  4. همچنین در صورت عدم پرداخت اجاره بها تا ترم قبل؛ امکان تمدید قرارداد برای ترم آتی میسر نمی‌باشد مگر اینکه بدهی خوابگاه ترم‌های قبل بطور کامل پرداخت شود.)

 

 

 

 

یادآوری۱: (جهت پرداخت اجاره بها لازم است از مرورگر Internet Explorer با نسخه ۱۰ به بالا استفاده شود. تاکید می شودحتی الامکان از زمان پرداخت بین ساعت ۲۳ الی ۱ بامداد خودداری گردد.)

یادآوری۲: دانشجویان غیر ایرانی (اتباع خارجی) ساکن در خوابگاه‌های متأهلین که مدت قراردادشان به پایان نرسیده لازمست با مراجعه حضوری به واحد متأهلین خوابگاه در ساختمان مدیریت کوی دانشگاه اقدام به تمدید و پرداخت هزینه نمایند.

یادآوری۳: در صورت مشاهده مغایرت ساختمان و واحد در سامانه خوابگاهی با واحد متأهلین به شماره ۸۲۰۹۵۸۰۰ تماس حاصل فرمائید.

یادآوری ۴: طبق مصوبه هیأت امنای دانشگاه و شورای متاهلی خوابگاه؛ تمدید واحد خوابگاه متاهلی بعد از اتمام قرارداد اجاره و یا عدم ثبت نام آموزشی امکان پذیر نمی‌باشد، لذا دانشجویانی که مهلت اسکان آنها براساس قرارداد اجاره خاتمه یافته و یا از نظر آموزشی فاقد ثبت نام (انصرافی محروم از تحصیل فرصت مطالعاتی) و فارغ التحصیل هستند، لازم است هر چه زودتر نسبت به تخلیه خوابگاه متاهلی دراختیار اقدام نمایند در غیر اینصورت مطابق مصوبه هیِات امنا و سند تعهد محضری سپرده شده و مصوبات قانونی دانشگاه مشمول پرداخت هزینه‌های مازاد و سایر اقدامات قانونی می‌شوند.

شماره تماس واحد متأهلین کوی دانشگاه:

تلفن داخلی: ۵۸۰۰

تلفن مستقیم: ۸۸۰۱۰۷۰۸

روابط عمومی اداره کل امورخوابگاه

 

 


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.