اطلاعیه ثبت نام خوابگاههای دختران دانشگاه تهران نیمسال دوم ۹۹-۹۸

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۳ کد : ۱۰۷۰۶ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۳۵۶۰

به نام خدا

اطلاعیه ثبت نام خوابگاه‌های دانشگاه تهران (دختران)

به اطلاع دانشجویان گرامی می‌رساند، با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی اداره کل امور خوابگاه‌ها دانشجویان شاغل به تحصیل و دارای انتخاب واحد در نیمسال بهمن تحصیلی ۹۹-۹۸ می‌توانند مطابق شرایط و جدول زمانبندی اعلام شده (به شرح ذیل) به سامانه خوابگاهی دانشگاه به آدرس: (ems.ut.ac.ir) مراجعه و جهت اسکان اقدام نمایند.

الف: مقررات و شرایط پرداخت هزینه اسکان

(براساس نامه شماره ۱۱۶۰۷/۱۳۰ مورخ ۲۹/‏۰۷/‏۹۶‬ صندوق رفاه دانشجویان به معاون دانشجویی دانشگاه (پیوست اطلاعیه):

۱- به دانشجویانی که هزینه اجاره بهای ترم مهر ۹۸ را تسویه نکرده‌اند؛ خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.

۲- هزینه اسکان برای نیمسال بهمن ۹۸ در صورت پرداخت تا مدت ۹۰ روز مشمول ۱۰% تخفیف خواهد بود (تا تاریخ ۳۰/‏۰۲/‏۱۳۹۹‬

۳- در این سامانه از روز ۹۱ تا پایان ترم تحصیلی تخفیف حذف و هزینه خوابگاه به صورت ((نقدی بدون تخفیف)) محاسبه خواهد شد.

۴- درصورت عدم پرداخت تا پایان ترم تحصیلی هزینه خوابگاه مشمول جریمه دیرکرد (اصل +جریمه) خواهد شد.

((تذکر مهم: با عنایت به موارد فوق، آخرین مهلت پرداخت هزینه ترم بهمن سال تحصیلی ۹۹-۹۸ (نیمسال بهمن ۹۸) ۳۰/۰۳/۱۳۹۹ می‌باشد. در صورت عدم پرداخت؛ تمدید خوابگاه ترم تابستان سال تحصیلی ۹۹-۹۸ (تابستان ۳ ۹۸) و نیزسال تحصیلی مهر ۹۹ امکان پذیر نخواهد بود.))

نکته ۱ ((خیلی مهم)): تخصیص خوابگاه به صورت یک نیمسال کامل می‌باشد لذا درصورت انصراف و تخلیه زود هنگام ((بعد از بازه انصراف و لغو خوابگاه))، با توجه به اینکه پرداخت هزینه اسکان مستقیم به حساب صندوق رفاه دانشجویان انجام می‌شود امکان عودت اجاره بها پرداختی میسر نمی‌باشد و در صورت عدم پرداخت اجاره بها در سیستم بدهکار ثبت خواهد شد.

 

(جهت پرداخت اجاره بها لازم است از مرورگر Internet Explorer با نسخه ۱۰ به بالا استفاده شود. تاکید می شودحتی الامکان از زمان پرداخت بین ساعت ۲۳ الی ۱ بامداد خودداری گردد.)

 

ب -بازه تمدید:

بازه تمدید صرفاٌ برای دانشجویان ساکن که درترم مهر ۹۸ سکونت آنها در سامانه خوابگاهی گلستان ثبت شده باشد و همچنین دارای سرترم آموزشی و انتخاب واحد در نیمسال بهمن ۹۸ باشند؛ مطابق جدول ذیل امکان پذیر خواهد بود.

تذکر خیلی مهم: دانشجویانی که اقدام به تمدید و یا رزرو اتاق می‌کنند ولی به هر دلیل (مراجعه کم برای انجام امورپایان نامه، کمک به هم اتاقی ها، فرصت مطالعاتی و غیره) از خوابگاه استفاده نمی‌کنند؛ امکان اسکان خوابگاه در ترم‌های بعد نخواهند داشت و تخلف آنها از طریق مراجع ذی ربط پیگیری می‌شود. البته دانشجویان با مراجعه محدود (مثلاً یک شب در هفته) در هر ترم می‌توانند با مراجعه به پذیرش از امکان مهمان شدن استفاده نمایند.

مقطع / ورودی

شروع

خاتمه

توضیحات

دکتری تخصصی ناپیوسته (تمامی ورودی‌ها)

دکتری تخصصی پیوسته ورودی مهر ۸۹ الی ۹۸

۱۳/۱۱/۹۸

ساعت ۱۰

۱۶/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

 

کارشناسی ا رشد

(تمام ورودی‌های ساکن)

دکتری حرفه‌ای

(تمام ورودی‌های ساکن)

۱۳/۱۱/۹۸

ساعت ۱۲

۱۶/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

(توضیحات نکته دوم)

کارشناسی

ودکتری حرفه‌ای ودکتری تخصصی پیوسته (ساکن مجتمع چمران)

۱۴/۱۱/۹۸

ساعت ۱۰

۱۶/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

(توضیحات نکته دوم)

نکته ۲: با توجه به کاهش ظرفیت اتاقهای ساختمانهای فاطمیه ۴و ساختمان ۷۱ در نیمسال بهمن ۹۸ (اطلاعیه نصب شده در ساختمان‌ها)؛ دانشجویان مازاد بر ظرفیت قادر به تمدید نخواهند بود، لذا نفر مازاد ظرفیت ترم مهر ۹۸ می‌تواند دربازه رزرو نسبت به انتخاب اتاق در دیگر ساختمانهای مجاز اقدام نماید.

تبصره ۱ ((مهم)): دانشجویانی که مایلند با همان ظرفیت مازاد (ظرفیت ترم مهر ۹۸ ) در فاطمیه ۴ و ساختمان ۷۱ ا قامت داشته باشند (اطلاعیه نصب شده در ساختمان‌ها)؛ می‌بایست تا تاریخ ۰۶/‏۱۱/‏۱۳۹۸‬ با تکمیل فرم پیوست (اینجا) درخواست کتبی خود را با امضا همه ساکنین اتاق و توسط نماینده خود تحویل پذیرش کوی نمایند.

نکته ۳ - دانشجویانی که موفق به تمدیداتاق قبلی خود نشده‌اند و یا تمایل به تمدید ندارند، می‌توانند در ((بازه رزرو)) نسبت به انتخاب اتاق اقدام نمایند.

ج - بازه رزرو (روزانه غیر بومی)

دانشجویان روزانه غیر بومی جدید الورود که ثبت نام آموزشی آنها تکمیل شده و توسط اداره آموزش پردیس / دانشکده مربوطه سرترم و انتخاب واحد انجام داده باشند و نیز دانشجویان روزانه غیر بومی ساکن قبلی (که در بازه تمدید به هر دلیلی موفق به تمدید اتاق نشده‌اند) و یا دانشجویان روزانه غیر بومی که قبلاً خوابگاه نداشته‌اند؛ می‌توانند طبق جدول زمانبندی زیر نسبت به رزرو خوابگاه خود اقدام نمایند

مقطع / ورودی

شروع

خاتمه

توضیحات

دکتری تخصصی ناپیوسته

(همه ورودی‌ها)

دکتری تخصصی پیوسته تا ورودی ۹۶

۱۹/۱۱/۹۸

ساعت ۱۲

۲۱/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

ساختمانهای تعین شده دکترای تخصصی در فاطمیه و کیانوری

کارشناسی ا رشد (تمام ورودی‌ها)

دکتری حرفه‌ای (ورودی ۹۲ الی ۹۵)

۱۹/۱۱/۹۸

ساعت ۱۳

۲۱/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

(توضیحات نکته ۴)

(دانشجویان ارشد پردیس فنی می‌توانند خوابگاه سارا را برای رزرو انتخاب نمایند)

کارشناسی

دکتری حرفه‌ای ورودی ۹۶ الی ۹۸

دکتری تخصصی پیوسته ورودی ۹۷و۹۸

۱۹/۱۱/۹۸

ساعت ۱۵

۲۱/۱۱/۹۸

ساعت ۲۲

دانشجویان ورودی بهمن ۹۴ الی ۹۷ ساختمان فیض کاشانی

ساختمان ۷۰ و ۷۱

دانشجویان ورودی ۹۸ در ساختمان ۷۲

نکته ۴: دانشجویانی که در بازه رزرو به ساختمان فاطمیه ۴ جابجا می‌شوند، مطلع باشند که ساختمان مذکور به جهت تعمیرات ضروری در تابستان ۹۹ تعطیل خواهد شد.

 

یادآوری بسیار مهم: براساس مصوبه معاون آموزشی دانشگاه؛ دانشجویان محترم سنواتی (کارشناسی ارشد ترم ۶ و دکتری تخصصی ترم ۱۰ به بعد) می‌بایست تا تیرماه ۱۳۹۹ از پایان نامه خود دفاع نمایند. لذا توصیه اکید می‌گردد تا تاریخ مذکور نسبت به دفاع از پایان نامه اقدام نمائید.

نکته ۵: دانشجویان ارشد روزانه پردیس فنی در صورت تمایل می‌توانند در ((بازه رزرو))، خوابگاه سارا را انتخاب نمایند.

 

نکته ۶: دانشجویانی که بعد از تمدید خوابگاه، به هر دلیلی منصرف شده و یا از تمدید اتاق رضایت نداشته باشند؛ چنانچه پرداختی صورت نگرفته باشد، می‌توانند در ((بازه رزرو)) با استفاده از گزینه ((حذف در صفحه رزرو)) نسبت به لغوتمدید خود اقدام نمایند.

 

د: بازه انصراف و لغو خوابگاه (لغو تمدید و یا رزرو اتاق)

چنانچه دانشجویی به هر علتی از سکونت خود در خوابگاه منصرف شده و تصمیم به حذف اسکان خود گرفته باشد؛ در صورتی که هزینه اجاره بها را پرداخت نکرده باشد، می‌تواند از گزینه ((حذف)) درصفحه ثبت اسکان خود، حداکثر تا تاریخ ۲۲/‏۱۱/‏۱۳۹۸‬ نسبت به لغو اسکان ترم بهمن ۹۸ اقدام نماید. در صورت عدم لغو و یا انصراف؛ اسکان آنهابه قوت خود باقی بوده و مبلغ هزینه اجاره بهای ترم به عهده آنها می‌باشد و در صورت عدم پرداخت اجاره بها بدهکار خوابگاه محسوب می‌شوند.

تبصره ۱: دانشجویانی که بعد از پرداخت هزینه اجاره بها تصمیم به انصراف از خوابگاه گرفته باشند؛ گزینه ((حذف)) غیر فعال شده و امکان لغو نخواهندداشت و چون هزینه مستقیم به حساب صندوق رفاه دانشجویان واریز می‌شود، طبق آئین نامه صندوق رفاه دانشجویان امکان عودت اجاره بها وجود نخواهد داشت.

ه بازه جابجایی

خوابگاه

مقطع

شروع

اتمام

توضیحات

 

مجتمع فاطمیه و سارا و کیانوری وصال شیرازی

کارشناسی ارشد

دکتری تخصصی) پیوسته-

نا پیوسته)

دکتری حرفه‌ای

۲۳/۱۱/۱۳۹۸

ساعت ۱۰

۲۵/۱۱/۱۳۹۸

ساعت ۲۴

** دانشجویان روزانه پردیس فنی امکان جابه جایی از سارا به فاطمیه و یا باالعکس را نخواهند داشت**

 

مجتمع چمران

کارشناسی

دکتری حرفه‌ای

۲۳/۱۱/۱۳۹۸

ساعت ۱۲

۲۵/۱۱/۱۳۹۸

ساعت ۲۴

 

  • ورودی ۹۸ فقط امکان جابجای در ساختمان ۷۲ خواهند داشت
  • ورودی ۹۵-۹۶-۹۷ می‌توانند در ساختمان‌های ۷۱-۷۰و فیض کاشانی در اتاقهای کارشناسی جابجا شوند.

نکته ۷: منظور از جابجایی دراین اطلاعیه ((بازه جابجایی در اسکان)) می‌باشد. بدیهی است پس از تثبیت اسکان دانشجو در خوابگاه هرگونه تعویض محل اتاق (جابجایی) در صورتی که از طریق اداره پذیرش خوابگاه صورت گیرد، مجاز می‌باشد و در غیر اینصورت تخلف محسوب شده و هزینه هر گونه جابجایی غیر مجاز بعهده جابجاشونده خواهد بود.:

نکته ۸ جابه جایی اتاق درخوابگاه های فاطمیه و کیانوری و وصال شیرازی: دانشجویان ارشد و دکتری حرفه‌ای در ساختمانها و اتاقهای کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و دانشجویان دکتری تخصصی در ساختمانها و اتاقهای دکتری تخصصی مجاز به جابجایی می‌باشند.

نکته ۹: دانشجویان ساکن در خوابگاه سارا تنها در خود خوابگاه سارا مجاز به جابه جایی خواهند بود.

 

نکته ۱۰: برای جابه جایی اتاق توجه شود که بر اساس آئین نامه خوابگاهی صندوق رفاه؛ دانشجو در صورت جابه جایی از ظرفیت بیشتر به ظرفیت کمتر مستلزم پرداخت ما به التفاوت خواهد بود و همچنین به دلیل پرداخت مستقیم اجاره بها به حساب صندوق رفاه، در صورت جا به جایی از ظرفیت کمتر به ظرفیت بیشتر، عودت مبالغ پرداخت اضافی امکان پذیر نخواهد بود.

و: یادآوری‌های مهم

 

یادآوری یک: با عنایت به اینکه بازه تمدید خوابگاه مختص دانشجویان ساکن ترم مهر ۹۸ می‌باشد در صورتیکه دانشجویی بدون اطلاع پذیرش خوابگاه، اقدام به جابجایی اتاق نیمسال قبل خود کرده باشد، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان تمدید اتاق قبلی دانشجو متوجه پذیرش خوابگاه نخواهد گردید.

یادآوری دو: در صورتیکه دانشجویی بعد از زمان حذف اضافه به هردلیلی شاغل به تحصیل نیمسال دوم سال تحصیل ۹۹-۹۸ شناخته نشود، (مرخصی تحصیلی، حذف ترم و …) و یا دفاع قبل از ترم داشته باشد؛ سکونت آنها بدون عودت مبلغ اجاره بها لغو خواهد شد و امکان رزرو (دانشجویان دارای مرخصی و حذف ترم) در ترم‌های بعدی را هم نخواهد داشت مگر اینکه مراتب لغو سکونت در سیستم ثبت و ضبط گردد.

یادآوری سه: در صورتیکه عدم حضور دانشجویی پس از رزرو یا تمدید خوابگاه محرز شود؛ علاوه بر لغو سکونت خوابگاه و عدم عودت مبلغ اجاره بها؛ دانشجوی خاطی به کمیته انضباطی معرفی خواهد شد.

یادآوری چهار: عدم مراجعه دانشجویان جهت ثبت نام در تاریخ‌های ذکر شده به سامانه بمنزله انصراف از خوابگاه می‌باشد و اداره پذیرش خوابگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اسکان دانشجویان نخواهد داشت.

یادآوری پنج آخرین روز اسکان درخوابگاه برای نیمسال بهمن ۹۸ در ساعت ۱۰ صبح پنج شنبه مورخ ۱۲/‏۰۴/‏۱۳۹‬ خواهد بود.

پذیرش دختران ۸۸۰۱۳۷۰۱

پشتیبانی اتوماسیون خوابگاهی ۸۸۰۱۰۷۰۸-۸۲۰۹۵۵۱۲

 

روابط عمومی اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران

 

 


( ۳۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.