برگزاری ششمین جلسه شورای عمومی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران

۲۵ آبان ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۳ کد : ۲۳۸۲۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۶۷
ششمین جلسه شورای عمومی اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰، با حضور دکتر وجهی، رئیس سازمان دانشجویان و معاون دانشجویی دانشگاه، در سالن کنفرانس کوی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این جلسه، دکتر وجهی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های تمامی همکاران خوابگاه‌ها گفت: می‌دانم در طول دروه کرونا که شرایطی برای دورکاری کارکنان دولت در کشور  ایجاد شده بود، شما عزیزان با تمام وجود تلاش کرده‌اید که ارائه خدمات به بهترین فرزندان این مرز و بوم، حتما نزد خداوند محفوظ خواهد شد. وی ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش تمامی کارکنان و با توسعه سامانه‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده افزایش پیدا کند.

دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاه‌ها، ضمن ارائه گزارشی مختصر، به اقدامات انجام شده در راستای چشم‌انداز طراحی شده با عنوان «کوی دانشگاه تهران – ایرانشهر هوشمند» اشاره نمود و برگزاری جلسات شورای عمومی را در چارچوب اجرای مقدمات مدیریت مشارکتی در کوی دانست. وی  همچنین به کمیته‌های هشت گانه  اشاره کرد و به اهم فعالیت‌های آنها پرداخت.

در این جلسه سایر همکاران نیز دیدگاه‌های خود را مطرح نمودند. و در خاتمه، دکتر وجهی به اتفاق همکاران اداره کل خوابگاه‌ها از موزه کوی دانشگاه تهران بازدید کردند.

کلید واژه ها: جلسه شورای عمومی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.