در کوی دانشگاه تهران صورت گرفت

دیدار دبیر کمیته آموزش فدراسیون هاکی و نایب رئیس هیات هاکی استان تهران با معاون فرهنگی اداره کل خوابگاه‌ها

۱۰ تیر ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۶ کد : ۲۹۱۵۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۶۴
معاون فرهنگی اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران و دبیر کمیته آموزش فدراسیون هاکی و نایب رئیس هیات هاکی استان تهران جهت آغاز همکاری‌های مشترک دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی خوابگاه‌های دانشگاه تهران، دکتر حمیدرضا شیری، دبیر کمیته آموزش فدراسیون هاکی و نایب رئیس هیات هاکی استان تهران، روز چهارشنبه ۸ تیر ماه ۱۴۰۱، با حضور در کوی دانشگاه تهران، در نشستی با آقای مهندس رضایی، معاون فرهنگی اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران گفت‌وگو کردند.

این دیدار که به منظور ایجاد همکاری‌های فی‌مابین در جهت استفاده از ظرفیت‌های ورزشی و فرهنگی و امکانات موجود در خوابگاه‌های دانشگاه تهران، انجام شد و طرفین بر روی برگزاری رویدادهای آموزشی و استعدادیابی و تربیت بازیکن و مربی و داور توافق کردند.

در این نشست دکتر شیری با اشاره به ظرفیت‌های دانشجویی گفت: یکی از سیاست‌های فدراسیون هاکی همواره توجه به قشر دانشجو بوده و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مسابقات هاکی دختران و پسران است.

وی اشاره کرد: یکی از رسالت‌های اجتماعی فدراسیون هاکی کمک و استعدادیابی دانشجویان ورزشکار و علاقمند به این ورزش است.

مهندس رضایی هم، با اشاره به این موضوع که در خوابگاه‌های دانشگاه تهران میزبان نزدیک به ۹۰۰۰ دانشجوی نخبه ایرانی از سراسر کشور هستیم، افزود: در خوابگاه‌های دانشگاه تهران از ظرفیت‌های بسیار خوبی بلحاظ نیروی انسانی ورزشی و امکانات و سالن‌های چندمنظوره برخوردار هستیم.

در این نشست مقرر شد همایش ورزش هاکی با حضور دانشجویان ساکن در خوابگاه‌ها در مرداد ماه سال جاری در کوی دانشگاه برنامه‌ریزی و برگزار شود. ضمن اینکه کوی دانشگاه تهران یکی از گزینه‌های اصلی برای برگزاری مسابقات هاکی خواهد بود.

همچنین قبل از این نشست، حاضرین از امکانات و سالن‌های چند منظوره ورزشی کوی پسران بازید کردند.


لینک دانلود فایل

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.