مراسم «جشن پرچم و غبارروبی و گل افشانی مزار شهید گمنام» در کوی دانشگاه تهران برگزار شد

۱۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۲۳:۲۰ کد : ۲۵۶۷۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۴۱
به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌ها، روز دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ همزمان با آغاز دهه مبارکه فجر، مراسم «جشن پرچم و غبارروبی و گل‌افشانی مزار شهید گمنام کوی دانشگاه» با حضور مسئولین، کارکنان و دانشجویان ساکن خوابگاه، در فضایی صمیمانه و با شکوه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه‌ها، روز دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ همزمان با آغاز دهه مبارکه فجر، مراسم «جشن پرچم و غبارروبی و گل‌افشانی مزار شهید گمنام کوی دانشگاه» با حضور دکتر غفوریان، مدیر کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، حجت‌الاسلام و المسلمین سلیمانی، معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در کوی دانشگاه و جمعی از مسئولین، کارکنان و دانشجویان ساکن خوابگاه، در فضایی صمیمانه و با شکوه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین سلیمانی، طی سخنان کوتاهی با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن تاکید بر ضرورت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: به برکت جمهوری اسلامی، امروز کشور عزیز ایران، یکی از امن‌ترین کشورهای جهان در ناامن‌ترین منطقه‌ی دنیاست.

شایان ذکر است این مراسم راس ساعت ۹:۳۰ صبح، با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در میدان اصلی کوی دانشگاه آغاز و در ادامه با پخش سرود ملی، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآمد.

شرکت کنندگان، پس از ادای احترام به پرچم جمهوری اسلامی ایران با در دست داشتن شاخه‌های گل از میدان اصلی کوی به سمت مزار شهید گمنام راهپیمایی و با نثار فاتحه و گل به مزار شهید گمنام، از مقام والای شهدا تجلیل نمودند.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: جشن پرچم غبارروبی مزار شهید گمنام 12 بهمن


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.