روابط عمومی

مراسم تقدیر از مدیرکل سابق خوابگاه‌های دانشگاه تهران برگزار شد

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۱:۲۹ کد : ۱۴۵۸۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۶۰
مراسم تقدیر و تشکر از مدیرکل سابق خوابگاه‌های دانشگاه تهران، روز سه‌شنبه مورخه ۲ دی ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر حبیبا، معاون دانشجویی و رئیس سازمان خدمات دانشجویی دانشگاه و جمعی از معاونین دانشجویی پردیس‌ها، دانشکده‌ها و مدیران و مسئولان حوزه معاونت دانشجویی، در تالار امیرکبیر برگزار شد.

در این مراسم، دکتر حبیبا ضمن قدردانی از تلاش‌های خالصانه دکتر محمد اسماعیلی در دوره مدیریت اداره کل خوابگاه‌های دانشگاه تهران، به صداقت، پاک دستی و تلاش بی‌منت به عنوان مهمترین ویژگی‌های شخصیتی دکتر اسماعیلی اشاره نموده و افزودند: تجربه همراه با دیانت ایشان موجب شده بود امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران در طی سال‌های گذشته به خوبی مدیریت شود. ایشان همچنین از قبول مسؤولیت توسط دکتر غفوریان تشکر نموده و افزودند: ایشان فردی آشنا به محیط‌های دانشجویی است و تجربه فعالیت در حوزه‌های فرهنگی و پژوهشی پشتوانه‌های خوبی برای ایجاد فرصت‌های جدید است.
دکتر محمد اسماعیلی در این مراسم ضمن تشکر از تمامی همکاران حوزه اداره کل خوابگاه‌ها، به فعالیت‌های انجام شده اشاره نموده و افزودند: اداره‌ی خوابگاه‌های دانشگاه تهران مسؤولیتی دشوار است که بدون همیاری سایر بخش‌های دانشگاه میسر نیست.
در ادامه دکتر غفوریان ضمن تشکر از زحمات دکتر اسماعیلی، به اقدامات ارزشمند ایشان در طول دوره مدیریت‌شان اشاره نمودند. ایشان همچنین ضمن تاکید بر برنامه توسعه دانشگاه تهران، با طرح ایده «خوابگاه‌های دانشگاه تهران – ایران شهر هوشمند» به ویژگی‌های کوی دانشگاه تهران به عنوان مجموعه‌ی بزرگ فرهنگی – اجتماعی اشاره کردند.
ایشان به ضرورت مشارکت و هم‌اندیشی دانشجویان در بهبود مدیریت خوابگاه‌ها و استفاده از خرد جمعی، در ارتقا عملکرد این اداره کل را امری مهم و اساسی دانستند.
این برنامه با پخش کلیپی از ۳۰ سال خدمت صادقانه دکتر محمد اسماعیلی و اهدای لوح یادبود به ایشان خاتمه یافت.

کلید واژه ها: تودیع و معارفه مدیرکل خوابگاه ها کوی دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.