برگزیدگان اولین دوره مسابقات "یار و یاور" ویژه دانشجویان متاهل

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۹ کد : ۱۵۳۳۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۴۸
بازی نهایی اولین دوره مسابقات ورزشی، تفریحی « یار و یاور» روز جمعه مورخ ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ همزمان با روز ملی درخت کاری با حضور دکتر حبیبا ، رئیس سازمان خدمات دانشجویی و معاون دانشجویی دانشگاه تهران؛ دکتر غفوریان، مدیر کل خوابگاههای دانشگاه تهران در سالن شهید گمنام کوی دانشگاه تهران برگزار شد.


دکتر حبیبا طی سخنان کوتاهی، ضمن تشکر از دانشجویان شرکت کننده در این سری از مسابقات و تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان ، ابراز امیدواری کردند که اینگونه از برنامه‌ها که باعث ارتقاء روحیه و نشاط  جمعی دانشجویان و کارکنان است ، تداوم و گسترش یابد.
دکتر غفوریان ضمن اشاره به یک ساله شدن ویروس کرونا و احتمال ادامه آن در آینده، به ضرورت برنامه ریزی متناسب با این شرایط اشاره نموده و برگزاری این دوره از مسابقات، که از سویی کلیه پروتکل ها در آن رعایت و از سویی موجب ایجاد شادی در میان دانشجویان متاهل ساکن خوابگاه ها شده است را، حرکتی ستودنی دانستند.  
شایان ذکر است، در این دوره از مسابقات که با شرکت بیست تیم از دانشجویان متاهل و طی سه هفته برگزار گردید؛ به ترتیب تیم‌های شهصاد، نجاتی و امید، مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را احراز نمودند. مراسم اهدا جوایز بلافاصله پس از مسابقه ی فینال برگزار و به تیمهای برگزیده جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا شد.  
جوایز این دوره از مسابقات، طی مراسمی، توسط دکتر حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دکتر غفوریان مدیر کل خوابگاههای دانشگاه تهران به برگزیدگان اهدا گردید.
پس از برگزاری مراسم اهدا جوایز،  همه حاضرین؛ در مراسم روز درخت کاری شرکت نموده و دانشجویان متاهل برگزیده به رسم یادبود نهالی را غرس نمودند.

کلید واژه ها: دانشجویان متاهل اهدا جوایز کوی دانشگاه مسابقات مراسم یار و یاور


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.