اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
اولین جلسه ستاد بازسازی خوابگاههای دانشگاه تهران برگزار شد
بسمه تعالی
 
سه شنبه شب مورخ 6/4/91 ستاد بازسازی خوابگاههای دانشگاه تهران در دفتر مدیریت خوابگاهها با حضور جناب آقای مهندس نوروزی، معاون اداری و مالی خوابگاهها، جناب آقای مهدی قلی، معاون دانشجویی خوابگاهها، جناب آقای باوفا معاون فرهنگی و اجتماعی خوابگاهها، جناب آقای جوادی، مسئول حراست خوابگاهها، سرکار خانم علیمحمدی رئیس اداره خوابگاههای دختران و اعضای شورای صنفی دانشجویان خوابگاهها برگزار شد.
در این جلسه هیات رئیسه خوابگاهها ضمن تقدیر از اعضای شورای صنفی خوابگاهها بخاطر جذب اعتبارات از نهاد ریاست جمهوری جهت تعمیرات اساسی خوابگاهها، از ایشان خواستند تا با معرفی دانشجویان رشته های فنی از جمله عمران، برق و... همگام با ستاد اجرایی کوی بر عملکرد پیمانکاران معرفی شده از طرف نهاد ریاست جمهوری نظارت داشته باشند.
جناب آقای نوروزی که ریاست جلسه را بعهده داشتند، ابراز داشتند که بعلت گستردگی تعمیرات سطحی و اساسی خوابگاهها و همچنین محدودیت زمانی برای انجام تعهدات، شایسته است کلیه اعضاء وظایف و مسئولیتهای محوله را در خصوص اولویت بندی و نظارت عالیه بر عملکرد پیمانکاران بدرستی انجام دهند تا در برهه زمانی مشخص شده، خوابگاهها تجهیز شود و تا پایان شهریورماه آماده اسکان دانشجویان گردد.در ادامه سایر اعضای حاضردر جلسه به بیان نظرات خود در مورد اولویتها و چگونگی آغاز به کار پیمانکاران پرداختند.
گفتنی است مقرر شد جلسات ستاد با آغاز به کار گروههای تاسیساتی و تعمیراتی بطور مستمر برگزار گردد.
 
روابط عمومی اداره کل خوابگاهها
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1391/04/08 تعداد دفعات مشاهده    :   3449 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید