اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
بازدید مشاور شهردار تهران از خوابگاههای دخترانه دانشگاه تهران
بسمه تعالی
 
چهارشنبه شب مورخ 27/2/91 در پنجمین روز از گرامیداشت هفته خوابگاهها، سرکار خانم دکتر مشیر، مشاور شهردار در امور بانوان و هیئت همراه، از غرفه های برپا شده در خوابگاه دخترانه شهید چمران بازدید نمودند.
همچنین در این بازدید جناب آقای با وفا، معاون فرهنگی و اجتماعی، سرکار خانم علیمحمدی، رئیس خوابگاههای خواهران، سرکار خانم پاکزاد منش، مسئول امور فرهنگی خوابگاههای خواهران حضور داشتند. سرکار خانم دکتر مشیر، از زحمات دانشجویانی که در برپایی این غرفه ها تلاش کرده بودند، تشکر نمودند
پس از دیدار از غرفه ها، سرکار خانم دکتر مشیر، از محوطه و ساختمان های خوابگاه شهیدچمران دیدن نمودند و از نزدیک با مشکلات این خوابگاه آشنا شدند.
از دیگر برنامه های اجرا شده چهارشنبه شب، در خوابگاه شهید چمران، اجرای تئاتر شورایی در زمین چمن این خوابگاه با همکاری فرهنگسرای شفق بود. دراین تئاتر که با مشارکت مخاطب اجرا می شود، مسائل و مشکلات دانشجویان، خوابگاه و مشکلات دیگر در قالب نمایش مطرح واز خود دانشجویان برای ادامه نمایش، کمک گرفته می شود.
در این روز همچنین در محل غرفه های خوابگاه شهید چمران خیابان هنر برپا شد. در این خیابان، هنرهایی مانند کاریکاتور، اوروگامی، سفالگری، گلیم و قالی بافی، خطاطی و نقاشی روی شیشه در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت و به علاقه مندان آموزش داده شد.
همچنین در هفته گرامیداشت خوابگاهها، رصد شامگاهی یک شب در میان درخوابگاههای شهید چمران و فاطمیه برگزار شد.
 
روابط عمومی اداره کل خوابگاهها
 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1391/02/30 تعداد دفعات مشاهده    :   2257 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید