اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
مراسم افتتاحیه هفته خوابگاههای دانشجویی در کوی دانشگاه برگزار شد
بسمه تعالی
 
جمعه شب مورخ 22/2/91 هفته گرامیداشت خوابگاههای دانشجویی با مشارکت دانشجویان در میدان اصلی کوی دانشگاه پس از نماز مغرب و عشاء برگزار شد.
در این مراسم جشن پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط یکی از دانشجویان قاری و پخش سرود جمهوری اسلامی، جناب آقای باوفا معاون محترم فرهنگی و اجتماعی اداره کل خوابگاهها ضمن تبریک و تهنیت فرخنده زاد روز صدیقه کبری، حضرت فاطمه الزهراء(س)، گزارشی اجمالی از فعالیتهای فرهنگی انجام شده در سطح خوابگاههای دانشجویی در سال 1390 ارائه دادند. سپس نمایش خیابانی "زندگی از چند نگاه" به اجرا درآمد.این نمایش با نگاهی انتقادی به مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در قالب طنز اجرا شد که بسیار مورد تشویق و تحسین حضار قرار گرفت .در ادامه پس از نورافشانی، گروه باستانی کوی دانشگاه با مدیریت استاد زرشکیان به اجرای برنامه پرداختند. در این برنامه پیشکسوتان عرصه ورزش پهلوانی باستانی در کنار دانشجویان حضور فعال داشتند و با یاد و ذکر صفات پهلوانی مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب فضای کوی دانشگاه را تا پاسی از شب طراوتی خاص بخشیدند. در ادامه غرفه های هفته خوابگاهها مورد بازدید دانشجویان و مدعوین قرار گرفت. روز اول هفته خوابگاهها ساعت24 با خاطره ای خوش از مراسم افتتاحیه برای دانشجویان به پایان رسید.
گفتنی است برنامه های هفته خوابگاهها با موضوعات شاد و متنوع تا جمعه مورخ 29/2/91 در میدان اصلی کوی دانشگاه ادامه خواهد داشت.
 
روابط عمومی اداره کل خوابگاهها
 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1391/02/23 تعداد دفعات مشاهده    :   1882 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید