اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
سومین جلسه ناظرین دانشجویی خوابگاههای کوی دانشگاه با معاون دانشجویی و فرهنگی اداره کل خوابگاهها برگزار شد
بسمه تعالی
 
یکشنبه شب مورخ 4/10/90 ساعت 21 در محل سالن کنفرانس کتابخانه شهید مفتح کوی دانشگاه، سومین جلسه ناظرین دانشجویی خوابگاههای کوی دانشگاه با معاون دانشجویی و فرهنگی اداره کل خوابگاهها بمنظور بحث وتبادل نظر در خصوص مشکلات خوابگاهها برگزار شد.
در این جلسه ابتدا جناب آقای باوفا، معاون محترم دانشجویی و فرهنگی اداره کل خوابگاهها ضمن عرض تسلیت ایام صفر به ناظرین دانشجویی حاضر در جلسه، از همکاری های اثربخش ایشان در رفع مشکلات خوابگاهها تقدیر و تشکر نمودند. معاون دانشجویی و فرهنگی اداره کل خوابگاهها از دانشجویان ناظر خواستند که بمنظور تسریع در رفع مشکلات خوابگاهها مستقیما با تاسیسات در تماس باشند و در صورتی که مشکل حادی در هر یک از ساختمانها بوجود آمد بلافاصله به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی اطلاع دهند تا اقدام عاجل صورت پذیرد. ایشان ضمن معرفی آقای عبدلی بعنوان همکاران افتخاری پاره وقت اداره خوابگاهها که نماینده و ناظر اداره کل خوابگاهها بر کلیه ساختمانهای کوی می باشد، از ناظرین دانشجویی خواستند برای رفع مشکلات خوابگاهها با نامبرده همکاری هم افزایی داشته باشند.
در ادامه ناظرین دانشجویی با ارائه گزارشی از فعالتیهای انجام شده در سه ماهه اول سال، به بیان پاره ای ازمشکلات خوابگاهها پرداختند.
پس از بحث وتبادل نظر در خصوص مسائل مطرح شده این جلسه در ساعت23 به پایان رسید.
 
روابط عمومی ادره کل خوابگاهها
 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1390/10/05 تعداد دفعات مشاهده    :   2071 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید