اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
بازدید معاون دانشجویی دانشگاه و مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی

بازدید معاون دانشجویی دانشگاه و مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، آقای دکتر به نژاد معاون محترم دانشجویی دانشگاه و اقای دکتر خضری مشاور محترم رئیس و مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه روز شنبه چهارم اردیبهشت ماه سال جاری از خوابگاه  دانشجویی ضیاء و قدس 3 بازدید و از نزدیک در خصوص کیفیت غذا با دانشجویان این دو خوابگاه به تبادل نظر پرداختند و در ادامه از  سلف غذا خوری پردیس مرکزی کوی دانشگاه بازدید بعمل اوردند.

 ایشان  ابتدا از محل سرو غذا، سپس از محل اسکان دانشجویان در خوابگاه ضیاء بازدید و ضمن گفتگو با دانشجویان، به مشکلات مطرح شده توسط ساکنین گوش فرا دادند و در ادامه ضمن بازدید ازنحوه توزیع غذا در سلف مرکزی کوی، با حضوردرجمع دانشجویان با غذای دانشجویی توزیع شده در سلف افطارکردند.

شایان ذکر است در این بازدید آقایان دکتر اسماعیلی مدیر کل ،باقری معاون دانشجویی اداره کل خوابگاه ها ایشان را همراهی کردند.

برخی از دانشجویان در این دیدار از کیفیت برخی غذاها گلایه داشتند و برخی دیگر هم از کیفیت غذا اظهار رضایت مینمودند. همچنین دانشجویان از برخی موارد تاسیساتی ازجمله نرسیدن اب به طبقات بالا و نواقص شیر الات در حمامها گلایه داشتند.

 

 

 

 
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1398/03/05 تعداد دفعات مشاهده    :   417 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید