اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
اختتامیه گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی برگزار گردید

اختتامیه گرامیداشت هفته سراهای دانشجویی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی خوابگاه ها ؛ اختتامیه هفته سراهای دانشجویی  دانشجویی با حضور آقای دکتر اسماعیلی مدیر کل خوابگاه ها، آقای دکتر سلیمانی مدیر کل حراست دانشگاه، ، معاونین و جمعی از مسئولین و دانشجویان ساکن خوابگاه ها، روز چهار شنبه 11اردیبهشت 98 از ساعت 21 همزمان در تالار اندیشه کوی دانشگاه و تالار جوان خوابگاه شهید چمران برگزارگردید.

در این مراسم پس از قرائت قرآن و اجرای سرود ملی، آقای دکتر اسماعیلی  ضمن خیر مقدم و تبریک به دانشجویان ساکن خوابگاه، گزارشی در خصوص برنامه های اجرا شده در این هفته و برنامه های آینده خوابگاه در جهت توسعه و پیشرفت خوابگاه های دانشجویی ارائه نمودند و با آرزوی موفقیت برای دانشجویان خوابگاهی سخنان خود را به پایان رساندند.

پس از سخنرانی ایشان نماهنگی  از فعالیت های اجرا شده در هفته خوابگاه ها پخش و در ادامه گروه های مختلف  به اجرای برنامه های شاد و متنوع  شامل اجرای موسیقی ، تردستی و... پرداختند.

در پایان مراسم ضمن  اعلام اسامی اتاق های نمونه خوابگاه ها به قید قرعه، هدایای به حضار اهدا گردید. اجرای این برنامه ها در حالی بود که برنامه های متنوع دیگری توسط ستادگرامیداشت سراهای دانشجویی، همزمان درخوابگاه متاهلین جلال آل احمد و خوابگاه های فاطمیه و شهید چمران با  اجرای ورزش آمادگی جسمانی، مسابقات ورزشی طناب کشی ،‌پرتاب توپ در سبد ،کارگاه های آموزشی مختلف، مسابقه نقاشی کودکان و... در فضایی بانشاط درحال اجرا بود.

لازم بذکر است جمعی از دانشجویان صبح روز چهارشنبه 11-2-98 از باغ موزه نگارستان بازدید بعمل آوردند.

 

 

 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1398/02/12 تعداد دفعات مشاهده    :   277 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید