اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
بازدید از ساختمان 4 جانبازان کوی دانشگاه

روز یکشنبه 27 آبان 1397 دکتر اللهیاری مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر، دکتر اسماعیلی مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران به اتفاق مسئولین دو اداره کل با حضور در ساختمان شماره 4 کوی دانشگاه با جانبازان سرافراز ساکن در این مجتمع دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آقای دکتر اسماعیلی، با اشاره به اهداف مدیریت کوی برای تدارک محیطی بدون دغدغه برای اسکان دانشجویان، آمادگی خود را برای استفاده از نقطه نظرات و ظرفیت های فکری و فرهنگی همه دانشجویان به ویژه دانشجویان عزیز جانباز در اداره کوی دانشگاه و رفع نقایص احتمالی اعلام نمود.

در ادامه این دیدار آقای دکتر اللهیاری، حضور در بین دانشجویان جانباز،‌ این شهیدان زنده آرمان های انقلاب را فرصتی مغتنم عنوان نمود که از الطاف الهی محسوب می گردد. وی ضمن ذکر خاطراتی از دوران سراسر افتخار دفاع مقدس بر هرگونه همکاری با مسئولین کوی دانشگاه برای مناسب سازی فضای اسکان دانشجویان جانباز تاکید نمود و از تلاش های مدیریت کوی دانشگاه در جهت رفع مشکل اسکان دانشجویان به ویژه برای ایجاد محیطی مناسب برای اسکان دانشجویان جانباز تقدیر نمود.

همچنین دانشجویان جانباز به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی محیط کوی دانشگاه برای همه دانشجویان ساکن به عنوان سرمایه های بی بدیل ملی پرداختند و آمادگی خود را جهت هر گونه کمک فکری و عملیاتی اعلام و از مسئولین دانشگاه به جهت فراهم نمودن محیطی امن و آرام و مناسب برای اسکان و انجام امور آموزشی و پژوهشی دانشجویان جانباز قدردانی نمودند. دانشجویان جانباز به مشکلات و نقایص موجود در ساختمان و تغییر و بهبود فضای کلی ساختمان اشاره کردند که مدیران حاضر در جلسه تصمیمات لازم را جهت بهبود بیش از پیش شرایط و مناسب سازی محیط برای استفاده جانبازان اتخاذ نمودند و مقرر شد اقدامات لازم در اسرع وقت ممکن انجام پذیرد. در پایان این دیدار مدیران حاضر در دیدار به همراه ساکنین از اتاق های جانبازان بازدید به عمل آوردند.

 
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1397/08/29 تعداد دفعات مشاهده    :   125 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید