اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برگزاری کارگاه یک روزه ی آشنایی با مبانی کارآفرینی و ورود به دنیای کسب و کار در خوابگاه فاطمیه

برگزاری کارگاه یک روزه ی آشنایی با مبانی کارآفرینی و ورود به دنیای کسب و کار در خوابگاه فاطمیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه سال جاری کارگاه یک روزه آشنایی با مبانی کارآفرینی و ورود به دنیای کسب و کار در مجتمع خوابگاهی دخترانه فاطمیه برگزار گردید.

واحد ترویج  کارآفرینی اداره کل خوابگاه ها به منظور آشنایی دانشجویان علاقه مند به راه اندازی کسب و کار ، این کارگاه را ترتیب داده است.

در این کارگاه مفاهیم بنیادی کارآفرینی، انواع زندگی شغلی، تعاریف کارآفرینی و ...توسط آقای بابک سودمند مدرس کارآفرینی با دانشجویان به اشتراک گذاشته شد.

واحد ترویج  کارآفرینی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران در راستای ماموریت محوله از طرف دانشگاه در سند راهبردی سوم دانشگاه، محور دانشگاه کارآفرین، اقدام به راه اندازی واحد ترویج  کارآفرینی در اجرای طرح ترویج کارآفرینی در خوابگاه ها نموده است که اولین کارگاه آموزشی در این خصوص در حوزه آموزش پنجشنبه تدریس گردید. شایان ذکر است کارگاه فرصت های کارآفرینانه آخر هفته طی روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه برگزار خواهد گردید. همچنین برنامه سخنرانی نیز در حوزه فرهنگ سازی این طرح روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در سه مجتمع خوابگاهی کوی ، فاطمیه و چمران اجرا خواهد شد.

 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1396/12/19 تعداد دفعات مشاهده    :   218 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید