اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
مراسم افتتاحیه تالار اندیشه کوی دانشگاه

بنام خدا

مراسم افتتاحیه تالار اندیشه کوی دانشگاه و پروژهای عمرانی معاونت دانشجویی دانشگاه تهران

 

به گزارش روابط عمومی خوابگاه‌های دانشگاه تهران مراسم افتتاحیه تالار اندیشه کوی دانشگاه و پروژه های عمرانی معاونت دانشجویی روز یکشنبه تاریخ 16/7/96 با حضور آقایان دکتر صدیقی معاون دانشجویی و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، دکتر نیلی ریاست دانشگاه تهران، دکتر یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به میزبانی آقای دکتر به نژاد معاون دانشجویی و آقای دکتر اسماعیلی مدیر کل خوابگاه ها ،برخی از مسئولان دانشگاه ، در تالار اندیشه کوی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان، نماهنگ گزارش اجرای پروژه های بازسازی و نوسازی تالار اندیشه‌ی کوی و پروژه های عمرانی معاونت دانشجویی، پخش شد و پس از آن آقای  دکتر به نژاد به  ارایه گزارشی از اقدامات عمرانی صورت گرفته، پرداخت .

در ادامه‌ مراسم آقای  یزدان ‌مهررئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم  ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته، اقدام به ارایه راهکارهایی موثر در جهت تداوم روند توسعه و بازسازی های انجام شده، نمودند.

در بخش دیگری از مراسم، جناب دکتر نیلی ، ریاست محترم دانشگاه نیز ضمن خوشامدگویی به حاضران، از اقدامات صورت گرفته در راستای اجرا و انجام پروژه‌های عمرانی، ابراز خشنودی نمود.

گفتنی است در پایان این مراسم، آقای  یزدان‌مهر با همراهی دکتر به نژاد و مدیریت خوابگاه های دانشگاه تهران از پروژهای عمرانی انجام شده   بازدید به عمل آوردند.

 

 

 
    گروه خبري   :   اخبار فرهنگی تاریخ    :   1396/07/17 تعداد دفعات مشاهده    :   550 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید