اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
دانشگاه تهران میزبان اولین المپیاد ورزش همگانی دانشگاه های کشور

دانشگاه تهران میزبان اولین المپیاد ورزش همگانی دانشگاه های کشور

سرانجام اولین  المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان دختر و پسر  که به میزبانی دانشگاه تهران از  تاریخ 27تیر الی 4 مرداد در محل خوابگاه شهید چمران خوابگاه های دانشگاه تهران برگزار شد ، به ایستگاه پایانی خود رسید. عده‌ای از پیروزی‌های کسب شده خوشحال  و عده‌ای دیگر ناراحت بودند  از اینکه نتوانستند عملکرد موردنظرشان را به عرصه نمایش درآورند. مهم تر از پیروزی یا شکست ، برداشتن گامی بلند در عرصه ورزش‌های همگانی  در حوزه ورزش همگانی دانشجویی  می‌باشد که دانشگاه تهران به  میزبانی شایسته خود در  اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور سهم بسیار مهمی در این نقطه آغاز ایفاء نمود.

 در تمام مدتی که میهمانان  شاهد و درگیر  برگزاری این مسابقات بودند  اتفاقات پشت پرده شامل  حجم عظیمی از فعالیت‌ها و هماهنگی‌ها قبل و حین برگزاری مسابقات توسط مسئولین و کارمندان دانشگاه تهران   بود. زحمات کمیته های : اسکان،  پذیرش   تغذیه، برنامه های فرهنگی  و غیره، قابل انجام نبود مگر با  همت، اراده و تلاش جمعی که همه و همه بر دوش همکاران محترم  در دانشگاه تهران ، اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم و سازمان‌های مرتبط با این رویداد ملی قرار گرفته بود.

دانشجویان شرکت‌کننده در این رویداد، در یکی از بهترین خوابگاه های دانشگاه تهران  مجتمع خوابگاهی شهید چمران  با فضای زیبا و سرسبز ، اسکان داده شدند. از چند روز قبل از شروع مسابقات، حجم زیادی از فعالیت‌ها برای آماده‌سازی فضای خوابگاه‌ها به این بخش اختصاص داده شد تا دانشگاه تهران بتواند هر چه بهتر حق میزبانی خود را در قبال میهمانان شرکت‌کنندگان اداء کند.

 هر چند پنهان، اما  بخش مهمی از فعالیت‌های مرتبط با برگزاری المپیاد ملی ورزش همگانی را مسئولین و پرسنل زحمت کش  در کوی دانشگاه پوشش داده‌اند.

امید که یادگاری و خاطره خوب این میزبانی سوغات میهمانان این المپیاد باشد. لازم بذکر است این مسابقات از تاریخ 24 تا 28 تیر ماه در بخش دختران و از تاریخ 29 تا 4 مرداد در بخش پسران برگزار گردید.

 

    گروه خبري   :   اخبار ورزشی تاریخ    :   1396/05/06 تعداد دفعات مشاهده    :   487 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید