اخبار خوابگاهها > رویدادها - جزئيات اخبار
برنامه گلگشت کوهنوردی آبشار سیجان
@import url(http://kooy.ut.ac.ir/scripts/cuteeditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

برنامه گلگشت کوهنوردی آبشار سیجان به مناسبت روز جهانی تلاش و جشنواره تعطیلات آخر هفته دانشجویان کارشناسی ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل خوابگاه ها، برنامه گلگشت کوهنوردی آبشار سیجان روز پنجشنبه مورخ 4 خرداد با حضور جمعی از مسئولان و 40 نفر از دانشجویان خوابگاه دخترانه چمران و فاطمیه دانشگاه تهران برگزار شد. این بازدید از ساعت 6 صبح تا 19 عصر به طول انجامید. آبشار سیجان در موقعیت جغرافیایی N3553 E5107  در استان البرز واقع است. آبشار در نزدیکی روستایی به همین نام و در ارتفاعات مشرف به روستا واقع شده بود. مسیر آبشار از میان دره ای که رودخانه سیجان در آن جریان دارد عبور می کند. در این مسیر درختان آلبالو، بوته های پونه و بابونه زیبایی دو چندانی به مسیر داده بود. آبشار در فاصله 2 کیلومتری جنوب روستا و در ارتفاع 2264 متری از سطح دریا واقع شده بود. در 18 کیلومتری جاده چالوس ، جاده ای به سمت پیست اسکی خور و روستای خوزنکلاه منشعب می شود که روستای سیجان در کنار این جاده واقع شده بود. با ادامه مسیر منشعب پس از گذشتن از روستاهای سرزیارت و گوراب به روستای سیجان که دارای مناظر زیبای طبیعی می باشد، خواهید رسید. طول مدت پیاده روی از اتوبوس تا آبشار سیجان و بلعکس حدودا 2 ساعت به طول می انجامد.

این برنامه پیاده روی گلگشت در مسیر کوهپایه ای در قالب روز جهانی تلاش و جشنواره تعطیلات آخر هفته دانشجویان ساکن خوابگاه های کارشناسی برگزار گردید.

سرپرست فنی برنامه خانم مهتاب مهدیون از مربیان فدراسیون کوهنوردی و مسئول برگزاری خانم سیده کبری حسینی مسئول امور فرهنگی دختران معاونت فرهنگی اداره کل خوابگاه های دانشگاه تهران بودند. راهنمایی گروه بر عهده آقایان یزدانی و عاشوری از مربیان فدراسیون کوهنوردی بود.

 

 

@import url(http://kooy.ut.ac.ir/scripts/cuteeditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);
 
    گروه خبري   :   اخبار عمومی تاریخ    :   1396/03/06 تعداد دفعات مشاهده    :   903 بار
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید